נגישות
 • חבילות סקי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות מומלצות לסקי

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
לעוד חבילות סקי מבית תלמה, חפשו באתר:  http://www.talmaski.co.il

מה שהיה נחלתם של האירופאים בלבד, נהפך בשנים האחרונות לעניין שבשגרה. קצת שלג כבר לא מפחיד את הישראלים שנוהרים בהמוניהם לאתרי הסקי המובילים בצרפת, איטליה, שוויץ, אנדורה, רומניה ועוד יעדים נוספים שמספקים אתרי נופש בולטים לישראלי שמבקש לגלוש במדרונות ולהוכיח שגם הוא יכול לעשות זאת לא פחות טוב מהאירופאים.
היתרון המשמעותי בחופשות הסקי הוא האפשרות ליהנות מאטרקציה לכל המשפחה המשלבת חופשה עם פעילות מגבשת, ספורטיבית ומלאת אדרנלין, כזו שמאפשרת להורים לסחוב איתם גם את המתבגרים שבילדיהם ללא כל התנגדות. ברוח העידן הנוכחי המקדם בריאות ופעילות גופנית מחוץ לכותלי הבית, נראה שחופשות הסקי תופסות מקום מכובד ברשימת הפעילויות שעונות על הקריטריונים של ערכים אלו. גלישה של שעה במאמץ מתון לגבר ממוצע (80-90 ק"ג) עשויה לשרוף בין 640-720. נתון מרשים במיוחד למי שעשוי לגלוש יותר משעה אחת ביום.
חופשות סקי אינן נחשבות לטריטוריה של משפחות בלבד, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר חברים טובים יוצאים יחד לחופשת סקי או זוגות המבקשים לצאת לחופשת סקי רומנטית. ואכן, אתרי הנופש מספקים אטרקציות מהנות במיוחד, לצד הגלישה. בריכות מחוממות, ספא,סאונות, חדרים מעוצבים המצוידים בקמין, חימום רצפתי, אבזור עדכני ונוף שנראה כי יד האלוהים ללא ספק נגעה בו. גם החיי הלילה הפכו לשם דבר באתרי הסקי המספקים ברים ומועדונים לכל הגילים המבקשים ליהנות מכל העולמות. משום האטרקטיביות והתחרות הגבוהה בתחום, המועדונים המקומיים דואגים להביא את הדיג'אים הטובים ביותר, לחמם את האווירה עם מופעי אש ומסיבות נושא. לשמחת הישראלים, הברים המקומיים נפתחים כבר בשעה 16:00 אחה"צ ומציעים מגוון עצום של קוקטיילים ובירות. אין ספק שהאווירה הבינלאומית מוסיפה נדבך משמעותי לאטרקטיביות של אתרי הסקי ושלל חוויות לצעירים שגודשים את המקום.
בניגוד לחופשות בהן אתם בוחרים את בית המלון בשל קירבתו למרכז העניינים והמחשבה הרציונאלית כי לא תבלו בו זמן רב, בחופשות סקי מדובר בסיפור אחר לחלוטין. בית המלון הוא אחד הפרמטרים המרכזיים בבחירת חופשת הסקי שלכם שעשוי לספק לכם לא מעט אטרקציות מחממות בין כתליו לצד פינוקים שיהפכו את החופשה שלכם למהנה במיוחד.
קבוצת תלמה תיירות מספקת לכם מגוון חבילות סקי ליעדים נבחרים ברחבי העולם במחירים זולים וחסרי תקדים.