נגישות
  • טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים לדרום אמריקה

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אמריקה הדרומית השוכנת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי היא ביתן של מדינות רבות ביניהן ארגנטינה, צ'ילה, פרו, בוליביה, אקוודור, אורוגוואי, קולומביה, ברזיל ועוד. רובן מדינות דוברות ספרדית, למעט ברזיל דוברת הפורטוגזית והאיים הקריביים וגינאה הצרפתית, דוברי הצרפתית.
נדמה שרבים מן הישראלים שעשו דרכם  אל דרום אמריקה, עשו זאת לאחר שירותם הצבאי כשהם מצוידים במוצ'ילה (תיק גב) ויוצאים למסע הרפתקני אל היבשת הרחוקה. אך דרום אמריקה אינה רק מסע נטול מעצורים לאחר השירות הצבאי, היא עולם מרתק של היסטוריה עתיקה, יערות גשם רחבי ידיים, ביתן של חיות נדירות, תרבויות עשירות ונופים עוצרי נשימה.
טיול מאורגן לדרום אמריקה   
דרום אמריקה אינה בהכרח טיול עם תיק גב גדול ואכסניות בעלות 2 כוכבים. תלמה תיירות ונסיעות מציעה לכם את אמריקה הדרומית על מגש הגדוש סיפורים מעוררי השתהות, כפרים נסתרים, מסלולים חלומיים והכל יחד עם קבוצה איכותית ותחושת ביטחון מקסימלית. גם אם זאת אינה הפעם הראשונה שלכם בדרום אמריקה, מדובר בחוויה התפורה אישית לצרכיכם: מסלולים מדויקים, מדריכים מנוסים, אמצעי תחבורה חדישים, מלונות איכותיים, אתרים מופלאים והיעדר מכשול של שפה, במדינות בהן האנגלית אינה מתגלגלת על לשונם של רוב התושבים. 
אפשר לקחת גם את הילדים
אם חשבתם שילדים ודרום אמריקה אינם משתלבים יחד, תלמה תיירות ונסיעות מוכיחה שהכל  אפשרי ותלוי בתכנון מוקדם וביצוע מדויק. טיול משפחות לדרום אמריקה יאפשר לכם ליהנות יחד עם משפחות נוספות ממסע מרתק ויוצא דופן ולחזור לישראל עם חוויות לכל החיים. אך גם אם חפצתם בטיול הטומן בחובו קצת יותר אדרנלין - הכל אפשרי. החל מרפטינג בנהר סוער, טיול ביערות הגשם או מסע ג'יפים בין הכפרים, רק בחרו את היעד ואנחנו כבר נעשה את כל השאר.