נגישות
  • טיולים מאורגנים למשפחות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים למשפחות

טיולים מאורגנים ניו יורק
29/4/18 - 05/5/18
ניו יורק ושופינג באאוטלט

6  לילות  לינה בלבד

החל מ: $2385
טיולים מאורגנים רומא
06/5/18 - 13/5/18
רומא ודרומה

6  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $847
טיולים מאורגנים בייגין
07/5/18 - 17/5/18
בייג`ינג סוג`ו שנחאי - 11 יום

10  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $1967
טיולים מאורגנים פריז
25/4/18 - 28/4/18
סיור קולינרי בצרפת

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: 1564
טיולים מאורגנים פרנקפורט
01/5/18 - 08/5/18
russian benelux

7  לילות  חצי פנסיון

החל מ: $1079
לא פעם חוזרים ההורים מטיול משפחות עצמאי בחו"ל כשהם מצוידים באותה תשובה חוזרת ונשנית לשאלה "איך היה?": "היה מקסים, אבל עכשיו אנחנו צריכים באמת חופש".
נכון, טיול עם הילדים בחו"ל מצריך לא מעט אופרציה, במיוחד כאשר מדובר במספר ילדים בגילים שונים שיש לאתר לכל ילד תעסוקה המתאימה לגילו. מלבד הציוד הרב שיש להביא, לא פעם מדובר בהכנות מקדימות מרובות, לרבות השכרת רכב יקרה, כניסות לאטרקציות, וידוא חוזר ונשנה לבוקינג הכולל את כל הדרוש ללינה משותפת עם הילדים. במהלך הטיול עצמו ההורים עסוקים במיוחד לוודא כי הילדים אכן נהנים, מה שמותיר קצת פחות זמן להורים ליהנות בעצמם.  
מדוע מוטב לצאת לטיול משפחות מאורגן עם תלמה נסיעות ותיירות?
חיסכון עצום של זמן  - קבוצת תלמה תארגן עבורכם לפרטי פרטים את כל מהלך הטיול, כך שתוכלו להטרים עבור הילדים את כל המידע אודות המסע המשותף ולוודא כי כל הילדים שותפים לו.  גם במהלך הטיול נחסך מכם זמן רב בארגון, שינוע והמתנה בנמלי התעופה.
תעסוקה לכל אורך הדרך– טיול משפחות מאורגן מבטיח לכם כי יחד אתכם יצטרפו למסע ילדים נוספים שיעסיקו את הילדים שלכם במהלך הנסיעות והלינה בבתי המלון.
הוזלת עלויות– השכרת רכב בחו"ל עבור משפחה בודדת יכולה להגיע לסכומים גבוהים במיוחד. טיול משפחות מאורגן לא רק שיחסוך מכם מוניות ונהיגה בכבישים לא מוכרים, גם יוזיל בצורה משמעותית את עלות הטיול.
כניסה לאטרקציות–  המתנה בכניסה לפארקים גדולים בחו"ל עלולה להיות עניין ארוך ומתיש, בעוד וכניסה כקבוצה מאורגנת תחסוך לכם זמן יקר.
מישהו מטפל בך– במקרה של בעיה או מחלה של אחד מבני המשפחה, נסיעה בקבוצה מאורגנת תהווה כתף תומכת ועוזרת, כך שלעולם לא תרגישו לבד במדינה זרה.
שותפים לחוויה– כחלק מן החוויה המשותפת, נרקמות פעמים רבות חברויות ארוכות שנים בין המשפחות. הילדים חווים יחד חוויות מסעירות וגם ההורים מוצאים להם חברים חדשים איתם חלקו מסע מיוחד שייזכר בלב כולם.