נגישות
  • טיולים מאורגנים לאירופה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים לאירופה

טיולים מאורגנים בודפשט
03/6/18 - 09/6/18
לאורך הדנובה בין בודפשט לפראג

6  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: 462
טיולים מאורגנים ורונה
24/5/18 - 31/5/18
טיול מאורגן לצפון איטליה

6  לילות  ארוחת בוקר

$769
טיולים מאורגנים ברצלונה
22/5/18 - 27/5/18
טיול מאורגן לברצלונה וקוסטה בר

4  לילות  חצי פנסיון

$449
טיולים מאורגנים בוקרשט
03/6/18 - 07/6/18
רומניה מקוצר דרקולה - מציאות או אגדה

4  לילות  ארוחת בוקר

420
טיולים מאורגנים מוסקבה
22/5/18 - 28/5/18
רוסיה-מוסקבה וסנט פטרסבורג

6  לילות  חצי פנסיון

$1299
50 מדינות לערך מרכיבות את היבשת הישנה, החל מרוסיה הגדולה ועד קריית הוותיקן הקטנה. בכולן היסטוריה עתיקת יומין ותרבויות עשירות ביצירות, מוסיקה, ארכיטקטורה ופלאי תבל שנשתמרו במשך מאות בשנים. נדמה שבכל פעם שאנו טסים לאחת ממדינות אירופה אנחנו מאזינים לחלק קטן מהיצירה, לעיתים מתוודעים רק לפיסה אחת מן הפאזל שנגלית לנגד עינינו מבלי להיחשף לתמונה בשלמותה.
מדוע טיול מאורגן לאירופה?
חברת תלמה נסיעות ותיירות אינה רק חושפת בפניכם את כל חלקי הפאזל, אלא גם את החוויה על כל ממדיה. במהלך הטיול תוכלו להכיר מקומות חדשים שמעולם לא ידעתם על קיומם, להיחשף להיסטוריה ולסיפורים המרתקים שאותם מבנים, יצירות או מקומות מגוללים. במהלך המסע המשותף תוכלו ליהנות מחוויה הוליסטית הכוללת היסטוריה, תרבות, לצד אטרקציות, בילוי קולינרי ולילי, שווקים נסתרים, מלונות בוטיק ייחודיים, פינות קסומות הידועות רק למדריכים המנוסים ביותר ותחושת ביטחון כללית.
למי זה מתאים?
טיולים מאורגנים לאירופה מתאימים לזוגות המעוניינים להכיר ולהתנסות, למשפחות המעוניינות לחבור אל משפחות נוספות במסע חוויתי ונטול אופרציות מיותרות, ליחידים המעוניינים להכיר את אירופה לאורכה ולרוחבה ולכל מי שביקר מספר פעמים ביבשת, אך מעוניין להכיר מקומות ושבילים חדשים.
ללא דאגות
טיול מאורגן הוא הדרך הנוחה ביותר להכיר יבשת חדשה מבלי לבזבז זמן מיותר על  בחירת מסלולים, booking, השכרת רכב, מדריכים מקומיים, כניסה לאטרקציות או התמצאות במדינה זרה.  מבלי לדאוג מה יקרה אם נתקל בבעיה כאשר איננו דוברים את השפה המקומית. כל מה שנותר הוא ליהנות מהנופים האורבניים ופלאי הטבע, לגמוע דרכים, להתוודע למקומות חדשים ולהתנסות בחוויות חדשות, לעיתים מאתגרות, עם אנשים החולקים אתנו תחומי עניין משותפים.
מדריך אינו מילה גסה
מדריכי טיולי רבים הם כרטיס הכניסה שלכם למועדון שמעולם לא הורשתם להיכנס אליו. פעמים רבות הם בעלי השכלה מתקדמת הנוגעת לאותה מדינה או יבשת בה אתם מבקרים. בעזרתה, ובעזרת ניסיון רב השנים שבאמתחתם, הם יחשפו בפניכם את שבילי הצד המעניינים ביותר, המגוללים סיפורים שרק הם ידעו לספר מתוך היכרות עם התרבות המקומית ואף ימנעו מכם לעשות "טעויות של תיירים".