נגישות
  • טיולים מאורגנים לאפריקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים לאפריקה

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים קזבלנקה
21/6/18 - 02/7/18
מרוקו - ערים אימפריאליות, מדבר וים

11  לילות  חצי פנסיון

החל מ: $1849
טיולים מאורגנים
אפריקה היא ללא ספק יבשת האפשרויות הבלתי מוגבלות עבור התייר הישראלי. עם 54 מדינות המרכיבות אותה, אקלים הנע בין טרופי לאקלים תת ארקטי, 200 שבטים בממוצע בכל מדינה, נופים פראיים ומגוון חיות בלתי נדלה -  אפריקה מספקת סיבות מצוינות להכיר אותה מקרוב ולהיווכח בעושר הטבעי המצוי בה. מפלי ויקטוריה השוצפים בזימבבואה וזמביה, הר קלימנג'רו הנישא  בטנזניה שבמזרח אפריקה, כולל האי זנזיבר על חופיו הקסומים, מפלי ויקטוריה המרשימים בזמביה וזימבבואה, הרי האטלס במרוקו, נדידת העדרים הגדולה בסרנגטי, הר השולחן שבקייפטאון- דרום אפריקה וכמובן אזורי הספארי הנרחבים.
למי מתאים טיול מאורגן לאפריקה?
ניסיון רב השנים של תלמה תיירות ונסיעות מאפשר לכל הרכב משפחתי ליהנות מטיול מאורגן לאפריקה במינימום עלות ובמקסימום חוויה. מטיולי משפחות לספארי בקניה, טיולי ג'יפים לזוגות באוגנדה, טיולים לבודדים לשבטים שבאתיופיה, שיטוט בשווקים התוססים של מרוקו ובמרחבי הסהרה, ועוד מגוון רחב של טיולים מאורגנים המתאימים לכל מי שרוצה לחוות חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת.
מדוע כדאי לבחור בטיול מאורגן לאפריקה?
בניגוד למזרח הרחוק, צפון אמריקה או דרומה, אפריקה דורשת התייחסות מיוחדת והיכרות מקדימה. קבוצת תלמה תיירות ונסיעות מציעה לכם את החוויה המתאימה למידותיכם ומאפשרת לכם ליהנות מטיול מאורגן עד לרזולוציות הקטנות ביותר מבלי לתת את הדעת על אופרציות, בוקינג, אמצעי תחבורה, לינת שטח, מדריכים מקומיים אמינים או מסלולים בטוחים.
היכרות רבת שנים עם ספקים מקומיים ומדריכים מקומיים אמינים, היא ללא ספק מפתח להצלחת הטיול ביבשת הגדולה שבה שוחד הוא עדין מטבע נפוץ. טיולים מאורגנים לאפריקה הם הדרך היעילה והבטוחה ביותר להנגיש את אפריקה לתיירים הישראליים, שעל פי סקרים, רק 1.5%, מגיעים לפתחה.