נגישות
  • טיולים מאורגנים

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים מילאנו
28/5/18 - 03/6/18
צפון איטליה והאגמים

6  לילות  ארוחת בוקר

$949
טיולים מאורגנים בודפשט
03/6/18 - 09/6/18
לאורך הדנובה בין בודפשט לפראג

6  לילות  ארוחת בוקר

462
טיולים מאורגנים ברצלונה
24/5/18 - 31/5/18
russian spain

6  לילות  ארוחת בוקר

$799
הסיבה מדוע בוחרים נופשים בטיולים מאורגנים כאופציה לחופשה שלהם אינה טמונה בגיל או במצב סוציו אקונומי. פעמים רבות מדובר דווקא ביעד עצמו. יעדים מרוחקים, בעלי תרבות שונה הכוללת היסטוריה עשירה שהיו בעבר בלתי נגישים עבור התייר הישראלי, הפכו במרוצת השנים כיעדים מובילים בשל האופציה לחוות אותם במלוא עוזם דרך תכנון מדויק ומוקפד, ליווי של אנשי צוות מקצועיים והכרת היעדים, מקומות הלינה, הבילוי והפנאי כמו גם תרגום במקומות בהם אנגלית אינה בהכרח שפה מדוברת.
טיולים מאורגנים הם גם אופציה מצוינת עבור משפחות המבקשות להקל על מציאת אטרקציות מתאימות לילדים, בנוסף לבילוי עם אנשים בעלי צרכים משותפים, עניין המקל על השהות במדינה זרה.
מישהו מטפל בך
קבוצת תלמה תיירות ונסיעות, מתמחה בדיוק בטיולים אלו. טיולים מאורגנים למשפחות, יחידים או בני זוג, המבקשים למצות את המרב ממדינת היעד, לקבל ליווי אישי ומענה מידי לכל הצרכים, אלו הידועים מראש ואלו המתעוררים תוך כדי נסיעה.
תחושת ביטחון היא מילת מפתח בכל הקשור ליציאה בתוך מסגרת של טיול מאורגן. הידיעה כי מישהו מטפל בך, דואג לכל צרכיך ומבטיח לך נסיעה בטוחה, הנאה צרופה במהלך הטיול, ליווי צמוד ושמירה איתנה ומוקפדת על תנאים מקסימליים, אינה עניין של מה בכך.
חזרה ממסע חוויתי ומעשיר
בעידן בו זמן הוא המצרך היקר ביותר, טיול מאורגן מהווה פתרון אולטימטיבי לחיסכון בזמן לפני הטיול ובמהלכו. ניתן לצאת לחופשה בראש שקט מבלי לדאוג לבחינת אופציות למסלול, הזמנת בתי מלון, אמצעי תחבורה, הבנת השפה, הכרת היעדים מראש או טיפול בבירוקרטיות הרלוונטיות למדינת היעד.
הכרת היעד דרך טיול מאורגן מאפשרת להתוודות דרך פריזמה שונה את המדינה אליה מגיעים, לקבל מושג ברור מהם המנהגים והמסורות, מה ההיסטוריה הגלומה באתרים השונים וליהנות ממבט מועשר על הנוף האורבני כמו גם הנוף הטבעי במדינה ולמצות עד תום את האופציות הטמונות בה.