נגישות
  • טיולים מאורגנים

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים מומלצים

טיולים מאורגנים לונדון
03/4/18 - 08/4/18
לונדון 6 ימים לדוברי רוסית

5  לילות  ארוחת בוקר

$1149
טיולים מאורגנים רומא
27/3/18 - 31/3/18
דרום איטליה פסח

4  לילות  ארוחת בוקר

635
טיולים מאורגנים ורונה
25/3/18 - 31/3/18
צפון איטליה והאגמים

6  לילות  ארוחת בוקר

$599
טיולים מאורגנים בודפשט
26/3/18 - 31/3/18
מיני בודפשט ופראג

5  לילות  --

388
טיולים מאורגנים מדריד
30/3/18 - 04/4/18
קפיצה קטנה למדריד-MAD

5  לילות  ארוחת בוקר

$899
הסיבה מדוע בוחרים נופשים בטיולים מאורגנים כאופציה לחופשה שלהם אינה טמונה בגיל או במצב סוציו אקונומי. פעמים רבות מדובר דווקא ביעד עצמו. יעדים מרוחקים, בעלי תרבות שונה הכוללת היסטוריה עשירה שהיו בעבר בלתי נגישים עבור התייר הישראלי, הפכו במרוצת השנים כיעדים מובילים בשל האופציה לחוות אותם במלוא עוזם דרך תכנון מדויק ומוקפד, ליווי של אנשי צוות מקצועיים והכרת היעדים, מקומות הלינה, הבילוי והפנאי כמו גם תרגום במקומות בהם אנגלית אינה בהכרח שפה מדוברת.
טיולים מאורגנים הם גם אופציה מצוינת עבור משפחות המבקשות להקל על מציאת אטרקציות מתאימות לילדים, בנוסף לבילוי עם אנשים בעלי צרכים משותפים, עניין המקל על השהות במדינה זרה.
מישהו מטפל בך
קבוצת תלמה תיירות ונסיעות, מתמחה בדיוק בטיולים אלו. טיולים מאורגנים למשפחות, יחידים או בני זוג, המבקשים למצות את המרב ממדינת היעד, לקבל ליווי אישי ומענה מידי לכל הצרכים, אלו הידועים מראש ואלו המתעוררים תוך כדי נסיעה.
תחושת ביטחון היא מילת מפתח בכל הקשור ליציאה בתוך מסגרת של טיול מאורגן. הידיעה כי מישהו מטפל בך, דואג לכל צרכיך ומבטיח לך נסיעה בטוחה, הנאה צרופה במהלך הטיול, ליווי צמוד ושמירה איתנה ומוקפדת על תנאים מקסימליים, אינה עניין של מה בכך.
חזרה ממסע חוויתי ומעשיר
בעידן בו זמן הוא המצרך היקר ביותר, טיול מאורגן מהווה פתרון אולטימטיבי לחיסכון בזמן לפני הטיול ובמהלכו. ניתן לצאת לחופשה בראש שקט מבלי לדאוג לבחינת אופציות למסלול, הזמנת בתי מלון, אמצעי תחבורה, הבנת השפה, הכרת היעדים מראש או טיפול בבירוקרטיות הרלוונטיות למדינת היעד.
הכרת היעד דרך טיול מאורגן מאפשרת להתוודות דרך פריזמה שונה את המדינה אליה מגיעים, לקבל מושג ברור מהם המנהגים והמסורות, מה ההיסטוריה הגלומה באתרים השונים וליהנות ממבט מועשר על הנוף האורבני כמו גם הנוף הטבעי במדינה ולמצות עד תום את האופציות הטמונות בה.