נגישות
 • ברגע האחרון לונציה

 • ברגע האחרון לונציה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

ברגע האחרון לונציה

מומלצים ברגע האחרון לונציה

טיסות ונציה
23/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $664
טיסות ונציה
28/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $231
טיסות ונציה
28/5/18 - 30/5/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $231
חבילות ונציה
30/5/18 - 03/6/18
CENTRALE MESTRE

4  לילות  ארוחת בוקר קונטיננטלית

החל מ: $639
חבילות ונציה
30/5/18 - 03/6/18
CENTRALE MESTRE

4  לילות  ארוחת בוקר קונטיננטלית

החל מ: $639
פסטיבל המסכות הוא רק תירוץ אחד מדוע כדאי לעלות על המטוס ולבקר באחת הערים היפות בעולם. העיר שהיתה לסמל המתירנות מאז ימי הביניים ומשכה אליה אינספור אומנים מהחשובים בעולם, ממשיכה להיות מוקד משיכה לתיירים שמספרם גדול פי 25 ממספר תושביה.
ספונטניות היא ללא ספק מעלה חשובה כשחושבים על מחווה רומנטית, וטיול ברגע האחרון לוונציה יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים,  אם מדובר בהצעת נישואים, חגיגות יובל או חתונת הכסף.
אז מה עושים בוונציה?
כיכר סן מרקו הוא ללא ספק אחד ממוקדי התיירות המובילים בעיר ולב חיי הלילה שלה. בכיכר תוכלו ליהנות מביקור חטוף בבזיליקת סן מרקו ומגדל הפעמון, מבנים שבנייתם החלה עוד מהתקופה הביזנטית (נהרסו ונבנו מחדש), פאלאצו דוקאלה שהיה למעונם הרשמי של השופטים העליונים וכיום משמש חלקו למוזיאון, מגדל השעון שנבנה שנתיים לאחר גילויו של העולם החדש (גילוי אמריקה) ומנגנונו המקורי פועל עד היום, ומגוון בתי קפה באווירה ונציאנית ייחודית.
בוונציה יצירות אמנות מהחשובות בעולם, ולכן לא מומלץ לפסוח על ביקור במוזיאון פגי גוגנהיים האוצר בתוכו יצירות של גדולי האמנים ביניהם  פיקאסו ושגאל, כמו גם פסלים המפוזרים בגינת המוזיאון. יצירות אומנות ונציאניות מימי הביניים, הרנסאנס והבארוק תוכלו למצוא במוזיאון האקדמיה שהעשיר את אוצרותיו בזכות נפוליאון שלקח חלק בהבאת יצירות אלו מכנסיות שונות במדינה. Museo Querini Stampalia, כמו רבים מבתי ונציה שהפכו ברבות השנים למוזיאונים, אוצר בתוכו יצירות אמנות, רהיטים מיוחדים ושלל חפצים יקרי ערך המדגישים את ייחודיותה של העיר.
Go with the flaw
שיט בתעלות העיר הוא כמובן בגדר חובה. ונציה מציעה שלל אפשרויות של תחבורה ימית ביניהן הגונדולות המפורסמות, אוטובוס ימי המשמש כתחבורה הציבורית המועדפת ובעל תחנות רבות ברחבי העיר, מוניות ימיות ומהירות שתיקחנה אתכם ממקום למקום בעלות יקרה יותר כמובן או  סירות פתוחות בשם טרגטו המביאות את הנוסעים ממקום למקום ללא עצירות ביניים.
מעל התעלות הרבות בעיר עוברים 400 גשרים המחברים בין רחובותיה של ונציה הבנויה על  118 איים. הליכה על הגשרים היא חלק מההוויה הוונציאנית שתועדה לא פעם בסרטים וממשיכה להיות   אחד הלוקיישנים המועדפים לסצנות רומנטיות מהחיים עצמם.
הידעתם?
ונציה ידעה ימים לא פשוטים ותחזיות אף גרועות מהם הצופות את הצפתה של העיר והפיכתה לאטלנטיס החדשה. גם אם התחזיות יתממשו אם לאו, שיפוץ מבניה של העיר והזרמת דם צעיר וחדש אליה הם עניינים בוערים לא פחות. מאמצים רבים מושקעים כיום מצד שני גורמים עיקריים: "קהילת ונציה" "וונציה בפנינה" הבריטי המגויסים שניהם לטובת שיפוץ ושימור מבניה של העיר. השניים אמונים על מחקר החושף את ההיסטוריה של המבנים כדי לאמוד את אופי השיפוץ הנדרש, אדריכל בעל שם מגויס לביצוע העבודה ומקורות מימון כדי להוציאו לפועל.  פעולות אלו יהפכו את ונציה לאטרקטיבית אף יותר בעיני התיירים המזדמנים וכעיר שזוהרה יקרן לעוד מאות שנים קדימה.