נגישות
 • למבחר מלונות בלונדון חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
האופציות העומדות בפני התיירים הבאים לפתחה של העיר המתויירת בעולם ובירתה של הממלכה המאוחדת הן כמעט בלתי מוגבלות. הצע בתי מלון בלונדון הוא רב גוני החל ממלונות 2 כוכבים ועד 5 כוכבים דה לקס.
לוקיישן הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשאתם באים לבחון באיזה מלון כדאי לכם להתארח בעיר. המלונות המומלצים בלונדון נמצאים על קו המטרו הכחול, שמוביל אתכם ישירות מנמל התעופה לבית המלון ומשם לכל יעד מרכזי בעיר, שם תוכלו למצוא כ – 250 מלונות בקירוב. אירוח במלון על קו הטיוב (Tube) הכחול יחסוך מכם שימוש במוניות היקרות של לונדון ובכך יביא להוזלה  משמעותית בטיול. עוד בגזרת האזורים המומלצים ללינה שיבטיחו לכם שאתם בהחלט נמצאים במרכז העניינים הם oxford street , מלונות בקרבת כיכר פיקדילי ואזור Kings Cross.
המעוניינים לשהות במלונות בבעלות ישראלית או יהודית ולהבטיח לעצמם שהות כשרה בלונדון, ימצאו כי מרבית יהודי לונדון מתגוררים בצפון מערב לונדון: גולדרס גרין (Golders Green), הנדון (Hendon) ופינצ'לי (Finchley). מרבית הקהילה הישראלית מתרכזת באזור גולדרס גרין שם ניתן למצוא בסמוך לבתי המלון מסעדות בבעלות ישראלית. בצפון מזרח לונדון מתרכזת הקהילה החרדית באזור סטמפורד היל (Stamford Hill), שם ניתן ליהנות ממסעדות ומרכולים כשרים.
חשוב לדעת:
·         מכשירי חשמל חדישים ביניהם לפטופים, מותאמים למתח החשמל בלונדון העומד על 230V. במידה ומדובר במכשיר ישן, יש להצטייד במתאם מתח חשמלי. עבור חיבור המכשירים והטענתם יש להצטייד במחבר מתאים, שכן שקע החשמל בלונדון, בניגוד לזה המצוי בארץ, עשוי שלושה פינים מלבניים.
·         הטמפ' הממוצעת בלונדון בחודש יולי עומדת על 22 מעלות בימי הקיץ עם אפשרות ליהנות מטיולים רגליים וממזג אוויר נעים וממוזג (כמובן שגשם הוא עניין של מה בכך בלונדון). במקרים נדירים במיוחד עלולה הטמפ' לטפס עד ל – 30 מעלות ולכן מומלץ מראש לבחור מלון המצויד במזגנים.
·         בנמל הית'רו תוכלו לרכוש כרטיס  London-Travelcard, המכסה את כל אמצעי התחבורה הציבורית. בתחנת הרכבת של נמלי התעופה ניתן לרכוש את כרטיס ה  - Oyster, הנטען, המוזיל משמעותית את עלות הנסיעה בעיר או את כרטיס Visitor Oyster Card, המיועד לתיירים המעוניינים לכתת רגליהם ולפקוד כמה שיותר אתרים בזמן קצר.