נגישות
 • למבחר מלונות בניו יורק חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
את ניו ירק לבדה המונה יותר מ- 8 מיליון תושבים, פוקדים מדי שנה כ – 50 מיליון תיירים הצמאים לחוות ולו מעט מהעוצמה של אחת הערים המשפיעות ביותר בעולם. השפעתה של ניו יורק על העולם ניכרת בתחומים רבים ביניהם תחום התרבות, הכלכלה, התקשורת, הפוליטיקה ועוד פרמטרים רבים שהפכו אותה לעיר עולם מסוג אלפא ++, סיווג לו זכתה רק פריז מלבדה.
הגעתם לניו יורק וכיתתם רגליכם כל היום ברחבי מנהטן על 15 השדרות ו-200 הרחובות החוצים אותן, וכעת הגיע גם זמנכם להניח את הראש באחד ממלונות העיר שלא ישנה אף פעם.
איפה ישנים בניו יורק?
מאות המלונות הנמצאים רק במנהטן לבדה מציעים הצע נרחב, אך ברוב המקרים אינו שווה לכל כיס. בניו יורק כמו בניו יורק תשלמו על שירות מעולה ועל לוקיישן, ועם לוקיישן כמו תצפית לסנטרל פארק אי אפשר להתווכח. בניו יורק מלונות יוקרה רבים ביניהם ניתן למצוא את הוולדורף אסטוריה, שהפך לשם דבר בקרב המאיון העליון ואף כיכב בלא מעט סרטים.עוד ברשימת מלונות היוקרה ניתן למצוא את מלון The Mark, המשקיף לסנטרל פארק ואוצר בתוכו יצירות אומנות וקולינריה משובחת במיוחד במחיר של למעלה מ-350$ ללילה. בדומה לוולדורף אסטוריה, גם מלון 4 העונות הוותיק קנה לו את שמו כמוסד יוקרתי במרוצת השנים כמו גם הריץ' קרלטון סנטרל פארק, בו תצטרכו להיפרד מכמה אלפי דולרים תמורת סוויטה מפוארת המשקיפה על הסנאים בפארק.
חוף ים בחצר המלון
אבל אם חפצתם במלון טרנדי במיוחד עם טאץ' עיצובי מעניין שימו פעמכם למלון  PLAYLAND, השוכן ברובע קווינס וחדריו משנים את עיצובם מדי עונה על פי רחשי ליבם של המעצבים השונים. חצר המלון מעוצבת כחוף ים עם כסאות, חול אמיתי ושמשיות. התיירים שמנסים להפחית בהוצאות השהות בעיר, יוכלו להניח ראשם בדורמיטורים המצויים בשפע בעיר ולחלוק את החדר עם עוד מספר אנשים. הרעיון יכול להישמע מעט נועז ואף בלתי מתקבל על הדעת, אך עבור תיירים רבים, זו האופציה המשתלמת ביותר על מנת להוציא את המיטב מבילוי בתפוח הגדול.