נגישות
 • למבחר מלונות בבנגקוק חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
12 מיליון תיירים פוקדים את בנגקוק מדי שנה, נתון ההופך אותה לאחת הערים המתויירות ביותר בעולם ושער הכניסה למדינות אסיה. השילוב בין מסורתי ועדכני לצד אקלים טרופי עם טמפ' גבוהות, גורדי שחקים הטומנים בחובם פעילות מסחרית שוקקת, מקדשים עתיקי יומין לצד תיירות מין ענפה, הופכים את בנגקוק לאטרקציה תיירותית חובקת עולם. כאשר אנחנו באים לבחון באיזה בית מלון כדאי לנו להשתכן, אנחנו שמים לנגד ענינו מספר פרמטרים  הקשורים למיקומו של בית המלון, כאשר חלקם קשורים קשר הדוק לתחומי העניין ואישיותו של המתארח.
קירבה למרכז העיר או לנמל התעופה 
קירבה לאמצעי תחבורה זולים וזמינים כמו רכבות עליות או תחתיות
קירבה למרכזי קניות
קירבה לפארקים ציבוריים
קירבה למקומות בילוי והתרחשות
בתי המלון באזורים המומלצים
בתי מלון מצוינים נמצאים בסמוך לקניוןMBK  ולקניון סיאם פראגון, אחד הלוקיישנים המועדפים על התיירים הבאים ליהנות מחוויית השופינג בבירה התאילנדית. ליד נמל התעופה ניתן למצוא בתי מלון נקיים מרמה של 3 כוכבים ומעלה המעניקים בנוסף גם שירות הסעות מנמל התעופה אל בית המלון. יש שיעדיפו דווקא את בתי המלון ברחוב הקווסאן ההומה, מלא האווירה השוקקת. בלוקיישן זה, מוטב לבקש חדרים פנימיים ושקטים, שכן יש מחיר ללינה בלב ההתרחשות.
רכבת העלית של בנגקוק (Sky Train)שהושקה לראשונה בשנת 1999, הביאה עמה מהפכה תחבורתית יוצאת דופן. הרכבת גומעת מרחק בין תחנה לתחנה בדקה אחת בלבד ובכך שיפרה ללא היכר את הגישה לחלקי העיר השונים, עובדה המקלה באופן ברור על האפשרות להתארח בבתי מלון בכל אזור של העיר ולהגיע למרכזי ההתרחשויות תוך דקות ספורות בלבד. ולכן, אם מצאתם בית מלון העונה ציפיותיכם, וקרוב לאחת מתחנות רכבת העלית, אל תמהרו לוותר עליו, אם אינו נמצא בלוקיישן המועדף עליכם. קחו בחשבון כי בתי מלון נהדרים במחירים אטרקטיביים ירחיקו אתכם שעה עד שעתיים ממרכזי הקניות הגדולים בשעות העומס, אם אינם שוכנים סמוך לרכבת העלית.