נגישות
 • למבחר מלונות במדריד חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
רגע לפני שאתם טסים לבירה הגבוהה באירופה ונהנים משילוב אולטימטיבי של עיר ללא הפסקה, חיי לילה סוערים, מוזיאונים מהחשובים בעולם, הווי של אומה עם תרבות כדורגל עשירה וקולינריה במיטבה, כדאי שתצטיידו במעט אינפורמציה שתסייע בידכם להחליט אילו הם האזורים המומלצים ביותר ללינה במדריד.
כשלנגד עיניכם עומדים פרמטרים כמו קירבה למרכז העיר, מחיר בתי המלון, התאמתו של המלון ומיקומו למבנה המשפחתי שלכם ולמטרת הנסיעה שלכם, ההחלטה נעשית קלה יותר. אך יחד עם זאת, ישנם משתנים נוספים כמו תחבורה ציבורית איכותית, שעשויים להטות את הכף לטובת בתי מלון שאינם נמצאים בטבעת המרכזית של העיר, שהרי מלונות המרוחקים ממרכז ההתרחשויות ומחירם זול יותר, עשויים להגדיל את מחיר השהות שלכם, לו הייתם צריכים להסתמך על מוניות יקרות בלבד.
איפה כדאי לישון במדריד?
מדריד מציעה מגוון רחב של בתי מלון הכולל הצע נרחב של בתי מלון בעלי דירוג של 2 כוכבים ועד מלונות יוקרה בעלי דירוג של חמישה כוכבים, עם היצע נמוך הרבה יותר. מרבית התיירים מעדיפים לבחור במדריד מלונות בעלי דירוג ביניים של 3 ו – 4 כוכבים המעניקים שירות מצוין ומחירם אינם מרקיע שחקים, בעוד בתי המלון שזכו לדירוג הנמוך, נוטים שלא לעמוד בסטנדרטים של התייר הממוצע. 
המלונות הפופולאריים ביותר שוכנים בסמוך למשולש הזהב של האמנות, מקום משכנם של שלושת המוזיאונים החשובים של מדריד: מוזיאון פראדו השוכן במבנה גרנדיוזי ומכיל יצירות אמנות אירופאיות מהמאה ה- 14 ועד המאה ה- 19 ונחשב למוזיאון הגדול והמפורסם בעיר. מוזיאון המלכה סופיה, הנחשב למוזיאון הלאומי של ספרד לאמנות המאה ה-20, ומוזיאון תיסן, הנחשב לגלריית אומנות חשובה המשלימה במידה כזו או אחרת את המוזיאונים האחרים במשולש.
אזור נוסף הנחשב לפופולארי מאד בקרב תיירים הוא אזור הפוורטו דל סול (שער השמש), הכיכר המרכזית והפופולארית ביותר במדריד. כבר במאות ה – 17 וה – 19 הייתה הכיכר למקום מפגש מרכזי עבור שליחים שהגיעו לבית הדואר מחוץ לגבולות ספרד ומאזורים אחרים במדינה והיו מתקבצים בה להתעדכן בחדשות האחרונות. לימים הפכה הכיכר, הנושאת גם מבנים ומונומנטים בעלי חשיבות רבה, למקום התכנסות עבור מחאות והפגנות. כיום מאכלסים את הכיכר בכל שעות היום המוני תיירים הנהנים מהאווירה התוססת שמציעה הכיכר. סביב הכיכר ניתן למצוא מגוון רחב של בתי מלון שימקמו אתכם בטבורה של העיר ובלב ההתרחשות.
רצוי לבדוק!
·         בדקו כי בית המלון שלכם שוכן בסמוך לתחנת מטרו, במידה ואינו ממוקם במרכז העיר.
·         בדקו כי בבית המלון אינטרנט חופשי
·         מדריד יכול להיות חמה מאד בימי הקיץ ולכן רצוי לבדוק כי בית המלון מצויד במיזוג אוויר