נגישות
 • למבחר מלונות בברצלונה חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
בירת קטלוניה היפיפייה מציעה לבאיה את כל מה שתייר חושק בו במקום אחד. שווקים צבעוניים, מרכזי קניות גדולים, בתי קפה נעימים ושלווים, חוף ים, אדריכלות מעוררת השתהות, אתרים היסטוריים, אמנות, תרבות ואווירה תוססת של חופש במלוא עוצמתו. 
על מנת להיות קרובים ללב ההתרחשות, יש לשים את הדעת על מיקומו של בית המלון אותו אנחנו בוחרים. באופן די מפתיע, במרכז ברצלונה ניתן למצוא גם בתי מלון בעלי דירוג של כוכב אחד בלבד, ועדין ליהנות מחדרים מרווחים ונוף ירוק, לאלו המעוניינים לזכות בשני העולמות - עלות זולה בלב הסערה. עבור אלו שזהו ביקורם הראשון בברצלונה, מוטב להימנע מלינה בשכונות כמו הסגרדה פמיליה והאישמפלה, שכן מדובר בשכונות המרוחקות מלבה של העיר. 
היכן כדאי להתארח? 
שדרות לה רמבלה La Rambla הן השדרות המרכזיות ביותר של ברצלונה המתחילות בכיכר קטלוניה עם פסלו של קריסטופר קולומבוס ומגיעות עד לנמל העיר (הנמל הגדול ביותר בספרד ואחד הגדולים באירופה כולה). על שדרה זו נכתב ע"י המשורר הספרדי פרדריקו גרסיה לורקה כי זהו הרחוב היחידי בעולם שאני מקווה כי לעולם לא יסתיים. יש לקחת בחשבון כי היתרון הגדול של בית מלון במרכז העיר, טומן בחובו גם חיסרון בדמות רעש שיכול להיות רלוונטי גם בשעות הקטנות של הלילה. 
פלזה דה קטלונה Plaza de Cataluña , היא הכיכר המרכזית ביותר בקטלוניה וסביבה (ברחובות הסמוכים לה) ניתן למצוא בתי מלון מגוונים. בכיכר עצמה ניתן למצוא חנויות ענק, תחנת מטרו גדולה ותחנת אוטובוס המובילה לנמל התעופה. 
לתיירים המעוניינים בשילוב מנצח של ברים וחיי לילה תוססים, חוף ים ופארק שמעניק הרבה ירוק בעיניים, רובע El Born, הוא בהחלט מקום שמוטב למצוא בו מקום להניח את הראש. 
הליכה ברחובותיו של הרובע הגותי Barrio Gótico, היא כרטיס הכניסה שלכם לסרט תקופתי מימי הביניים, רק ללא מכשפות שמועלות על המוקד. הרובע הוא ללא ספק אחד המקומות היפים ביותר ללון בהם ומי שחשקה נפשו בקניות, יוכל למצוא בו את אזור הקניות המרכזי של העיר. 
עוד בגזרת האזורים המומלצים הם חלקים מסוימים ברובע אל ריבל  El Raval, בו תוכלו למצוא בתי מלון במחירים שפויים יותר (החלקים הלא מומלצים נכבשו ע"י זונות הרחוב) . חוף הים הפופולארי והקרוב ללב העיר La Barceloneta, שם תוכלו ליהנות מאווירה מיוחדת לאורך כל שעות היממה, Plaza de España, שאמנם אינה ממוקמת בממרכז העיר, אך ניתן למצוא בה מרכז קניות גדול, את מופע המזרקות בלילה ומחירים ידידותיים יותר מאשר במרכז העיר. 
משום אמצעי התחבורה האפקטיביים בברצלונה, ניתן ללון כמעט בכל אזור בעיר ולהגיע ליעד המבוקש תוך זמן קצר, כמו גם בשעות הקטנות של הלילה.