נגישות
 • מלונות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות ברגע האחרון

מלנות מומלצים

טיסות ורונה
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - שכר

6  לילות 

$199
טיסות ברלין
24/6/18 - 28/6/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$399
טיסות ברלין
24/6/18 - 28/6/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$399
טיסות ברלין
24/6/18 - 28/6/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$399
טיסות
צוות הסוכנים של תלמה, לצד קשריה עם ספקים רבים ברחבי העולם, אמצעים טכנולוגים מהמתקדמים בתחום ובתור נציגת EGENCIA  מבית EXPEDIA  העולמית בישראל, מעניקים לה כוח קנייה רב בכ- 400,000 מלונות ברחבי העולם. הידע הרב שנצבר בחברה במרוצת השנים, הקנה לה מעמד איתן ותנאים מועדפים בתהליכי – BOOKING  הן במלונות בישראל והן במלונות ברחבי העולם. פועל יוצא של אלו הוא שמירת חדרים, שדרוגים, מחירים מיוחדים ומתן שירות מועדף ללקוחותיה, עסקיים ופרטיים כאחד.
מחפשים מלונות בניו יורק, מלון באמסטרדם או חבילה לפריז ברגע האחרון? תלמה תעמוד לשירותכם בכל שלב ושלב בדרך, ממציאת המלון המועדף עליכם במיקום מרכזי, שדרוג החדרים, סגירת מחירים לנוחיותכם הכלכלית, ועד תיאום הפרטים הקטנים כמו איסוף משדה התעופה, הצרכים הספציפיים בבית המלון, תיאום חדרי ישיבות לעסקים או מציאת אטרקציות במחירים מיוחדים בסביבת בית המלון. ברשות תלמה פלטפורמות Booking  מקוונות ביניהןTBS   (בפיתוח עצמאי) המאפשרת הזמנות בזמן אמת בכ – 400,000 מלונות ברחבי העולם ו - EGENCIAHotel Onlyהמאפשרת רכישה On Lineב-200,000 מלונות מהמובילים בעולם.

אינטגריטי היא ערובה להצלחה
הקשרים האישיים בין צוות סוכני הנסיעות ובין ספקי בתי המלון בארץ ובעולם, מהווים ערובה להשגת המחיר הטוב ביותר עבור לקוחות החברה, כל זאת על רקע מחקר של משרד התיירות שחשף לא מכבר כי מחירי בתי המלון בארץ יקרים יותר באינטרנט מאשר ברכישה ישירה אל מול אנשי המכירות במחלקת ההזמנות, וכי קיים פער משמעותי בין המחירים באתרים השונים. בעוד התחרות על כיסו של הנופש הישראלי הופכת לזירת התגוששות, כשברקע עוד ועוד שחקנים מנסים לנגוס את חלקה הארי של העוגה, ללא פיקוח ממשלתי על טווח מחירים שפוי, חברת תלמה מציעה ללקוחותיה עבור חופשות בבתי מלון בארץ ובחו"ל את המחירים הטובים ביותר, ללא סיסמאות וללא אותיות קטנות. בתמורה לכך מקבלת תלמה לקוחות שחוזרים למפתן דלתה שוב ושוב, המביעים ברגליים את שביעות רצונם מרמת המחירים והשירות האמין והמקצועי.  השירותים של תלמה, אנושיים ודיגיטליים, זמינים ללקוחותיה בכל עת ומקום מסביב לעולם.