נגישות
 • מלונות בחיפה והסביבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים בחיפה והסביבה - להזמנות: 03-7541713

מלונות בישראל
מלונות בישראל חיפה - גליל מערבי
19/6/18 - 22/6/18
תיאודור חיפה

3  לילות  חדר בלבד

570
מלונות בישראל חיפה - גליל מערבי
19/6/18 - 22/6/18
גולדן קראון חיפה

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

1019
מלונות בישראל חיפה - גליל מערבי
18/6/18 - 21/6/18
קרלטון נהריה

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

891
מלונות בישראל חיפה - גליל מערבי
21/6/18 - 24/6/18
דן פנורמה חיפה

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

2635
מי ששם פעמיו לנפוש בחיפה, יודע כי יש לה יתרון משמעותי כעיר תיירותית, שכן היא מגוונת מאד מבחינה טופוגרפית. טיילת רחבת ידיים לחופו של הים התיכון עם רצועת חוף ארוכה וחופים מזמינים מחד ורכס הכרמל הירוק שממנו ניתן להשקיף אל הים וליהנות מאוויר ההרים ומטבע בלב הכרך הגדול מאידך. אך לא רק ביתרונות אלו התברכה חיפה. מוזיאונים, תיאטראות, אטרקציות לכל המשפחה (גני חיות, הגנים הבוטנים, רכבל) בתי קפה ומסעדות, פסטיבלים (פסטיבל שלוש הדתות, פסטיבל הסרטים, פסטיבל להצגות ילדים ועוד), חיי לילה פעילים ותרבות רחוב עשירה, כולם הופכים את חיפה ליעד תיירותי נחשק.
תחייתם של הטמפלרים
ואכן, גם רשתות בתי המלון הגדולות סברו כי חיפה היא יעד מוביל להקמת בתי מלון גדולים ואלו הקימו כאלו לחופה של חיפה, למרגלות ההר ועל פסגת הכרמל. ביניהן תוכלו למצוא את מלון דן חיפה, הולידיי אין, ישרוטל יערות הכרמל, דן כרמל, דן פנורמה חיפה, פתאל לאונרדו פלאזה ועוד רבים וטובים. לצד הרשתות הגדולות, קמו להם מלונות בוטיק הנהנים מעיצוב פנים אדריכלי ומרענן. בשל מאפייניה ההיסטוריים של העיר, ניתן למצוא בה מבני טמפלרים רבים ומבנים בעלי מוטיבים ערביים המשמשים מקום משכנם של מוזיאונים ומלונות בוטיק רבים. כאלו הם מלון קולוני, וילה כרמל, טמפלרס האוס, ארט גלרי, אחוזת רוטשילד ועוד.  
אטרקציה תיירותית נוספת בחיפה היא כמובן הגנים הבהאים. הגינון המוקפד והמטופח לצד המסתורין שחבוי בין כתלי המקדש, מקנים למקום עדיפות רבה בקרב בתי המלון המעוניינים לקבוע את מקום משכנם בסמוך אליהם.
חיפה, המדורגת כעיר השלישית בגודלה בישראל וכבירת הצפון, מתהדרת גם במרכזי עסקים רבים, פארק היי טק רחב ידיים ואולם קונגרסים. כל אלו מביאים לפתחה של העיר תיירות עסקית מלבד זו הדתית והחווייתית.