נגישות
 • מלונות באילת והסביבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים באילת והסביבה - להזמנות: 03-7541713

מלונות בישראל אילת והסביבה
19/6/18 - 22/6/18
סי הוטל אילת

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

732
מלונות בישראל
מלונות בישראל אילת והסביבה
21/6/18 - 24/6/18
אסטרל ויליג'

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

2155
מלונות בישראל אילת והסביבה
20/6/18 - 23/6/18
רימונים אילת

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

1399
מלונות בישראל אילת והסביבה
19/6/18 - 22/6/18
דן אילת

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

1748
לא בכדי הפכה העיר הדרומית ליעד תיירותי המוביל בארץ. כשהלחות במרכז מזנקת ל-85%, יכולים הנופשים בה ליהנות מ – 15% אחוזי לחות, ים נפלא וקריר, להתרחק מהחיים הקדחתניים ולהרגיש ממש כמו בחו"ל במרחק של 45 דק' טיסה.
המלונות באילת מותאמים לכל כיס ומטרה. החל ממלונות רשת המצוידים בחמישה כוכבים, דרך מלונות בוטיק המציעים חוויה אינטימית לצד עיצוב אדריכלי מעודכן, מלונות הכוללים אטרקציות רבות למשפחות שפוקדות את העיר וכלה במלונות המציעים פתרונות לינה השווים לכל כיס. העיר אינה נחה לרגע וניכרת בה תנועת מבקרים לכל אורך השנה, עם זינוקים משמעותיים בימי הקיץ החמים וחגי ישראל.
בין המלונות הפופולאריים ניתן למצוא את מלון ישרוטל אגמים, מג'יק פאלאס, מלון הילטון מלכת שבא, דן אילת, מלון הרודס, קראון פלאזה ועוד. חלק מהמלונות ממוקמים במרכז, בעוד חלקם מרוחקים מעט ונהנים מיתרונות השקט והשלווה שהעיר ונופיה יכולים להציע.
בנוסף למזג האוויר ולנוף הייחודי המביאים עימם נופשים, נעשים לא מעט מאמצים להגדיל את תנועת התיירים אל העיר ולספק אטרקציות בולטות. פסטיבל הג'ז, התימניאדה ולאחריה הספורטיאדה. הם חלק מתכניות התרבות בעיר, לא כולל את מאמציהם של בתי המלון להביא את מיטב האומנים אליהם ולספק חבילות נופש הכוללות, אירוח, טיסה והופעה של האמן האהוב בחבילה אחת. גם בגזרת התשתיות והבניה ניכר כי העיר עומדת להתעורר ולשנס מותניים עם בנייה של בתי מלון חדשים והגדלת חדרי האירוח בבתי המלון הקיימים. הצפי הוא כי אילת עומדת לשלש את מספר חדרי המלון שבשטחה עד שנת 2030. בנוסף, שדה תעופה חדש נבנה בימים אלו באילת והוא צפוי להביא להגדלת הטיסות אל העיר הדרומית.