נגישות
 • מלונות בים המלח

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים בים המלח - להזמנות: 03-7541713

מלונות בישראל
מלונות בישראל ים המלח
22/6/18 - 25/6/18
דניאל ים המלח

3  לילות  חצי פנסיון

2964
מלונות בישראל ים המלח
21/6/18 - 24/6/18
לאונרדו אין ים המלח - פתאל

3  לילות  חצי פנסיון

1150
מלונות בישראל ים המלח
19/6/18 - 22/6/18
ספא קלאב ים המלח

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

979
מלונות בישראל ים המלח
25/6/18 - 28/6/18
הרודס ים המלח - פתאל

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

2380
מוקף בנוף מדברי יוצא דופן וטומן בחובו מליחות העומדת על 34.2%, מינרלים רבים ואטרקציות תיירותיות והיסטוריות כמו מצדה ומערות קומראן, ים המלח הוא ללא ספק יעד תיירותי ייחודי שאין שני לו בכל העולם. אל המקום הנמוך בעולם מגיעים תיירים רבים הנהנים מהשילוב הכמעט קוסמי בין שקט מדברי ואירוח מפנק.
בין רשימת בתי המלון בים המלח תוכלו למצוא את רשת בתי המלון ישרוטל המעמידה להנאת הנופשים שני בתי מלון: ישרוטל ים המלח וישרוטל אגמים, מלון דניאל, רויאל רימונים, ליאונרדו אין ולאונרדו קלאב ים המלח, דיוויד ריזורט ועוד. לרוב, מצוידים המלונות באזור בחבילות ספא הייחודיות למיקומו ואיכויותיו הקוסמטיים והבריאותיים של ים המלח. אזור התיירות המרכזי בים המלח שוכן בדרום מערב האגן ובו 4000 חדרי אירוח, ב – 15 בתי מלון שונים, כשהתכניות מדברות על הכפלת כמות חדרי המלון באזור.
תיירות מרפא
גובהו הנמוך של הים, בשילוב הלחץ הברומטרי הגבוה ושיעורי הקרינה הנמוכים, יחד עם סגולותיו הרפואיות של הים, הפכו את ים המלח לאחד ממוקדי המשיכה הבולטים לתיירות מרפא. בעקבות הביקוש לתיירות זו, מפעילים בתי המלון מרכזי טיפול המתמודדים עם הקלה במחלות עור, פרקים, שרירים, ריאות ועוד.
לצד בתי המלון ותיירות המרפא, פועלים באזור אטרקציות שונות כמו טיולי ג'יפים, טיולים רגליים מודרכים בוואדיות ובמעיינות, צניחות חופשיות וטיסות חוויה.
הצלם והאמן הבינ"ל, ספנסר טוניק, מצא גם הוא שלווה במקום, כזו שהתאימה במדויק לצילומי העירום האמנותיים שהוא נוהג לצלם ברחבי העולם. ההפקה של טוניק הביאה אל המקום הנמוך בעולם בשנת 2011 אלף אנשים שנענו לקריאתו להצטלם בעירום מלא כשהם צפים להם בעצלתיים על מימיו המלוחים של ים המוות. הפרויקט זכה לשם "הים הערום" ובתי המלון באזור התמלאו בנופשים שלקחו את צמד המילים "קוד לבוש" אל מחוזות אחרים לגמרי.