נגישות
 • למבחר מלונות בברלין חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
יבדומה לערי עולם אחרות, הלוקיישן הוא הפרמטר המוביל בבחירת בית מלון, בהתאם להעדפותיו האישיות של המטייל. ברלין היא עיר גדולה ושכונותיה מגוונות ושונות מאד האחת מהשנייה. יש שיתאימו יותר לבעלי משפחות, יש שיתאימו לתיירים שזהו ביקורם הראשון בעיר ויש שיתאימו לצעירים או בעלי נפש צעירה המעוניינים לטעום מהאווירה הטרנדית שיש לעיר להציע.
ברלין נחשבת כיום לעיר השלישית המתויירת ביותר באירופה אחרי פריז ולונדון, אך בניגוד לערים אירופיות בסדר גודל זה, מחירי האירוח בבתי המלון דווקא זולים באופן יחסי. בשל הביקוש הרב, במיוחד בתקופת הפסטיבלים של ברלין, יש להזמין חדרים בבתי המלון זמן רב מראש.   
עבור אלו המעוניינים בברלין הבוהמיינית והסטייליסטית, שכונת פרידריכסהיין, הסמוכה לשכונת קרוייצברג ,תהווה פתרון אולטימטיבי למציאת בית מלון. בשכונה תוכלו למצוא היצע רחב של בתי קפה ומסעדות וכן פארק ציבורי גדול ויפיפה(Volkspark Friedrichshain)  מלא בפסלים, מזרקות, שבילי הליכה מוצלים וכרי דשא נרחבים לפיקניק של שעות הצהריים.
לאלו המעוניינים להיות במרכז ההתרחשות, מומלץ לאתר מלון בשכונת MITT, שבתחומה האתרים המרכזיים בעיר כמו מגדל הטלוויזיה, אי המוזיאונים, שער ברנדנבורג ועוד. השכונה נחשבת ליוקרתית ביותר בברלין ובתי המלון היקרים ביותר נמצאים ברחובות אונטר דן לידן ורחוב פרידריך. בשנת 2001 אוחדה שכונת MITT , היוקרתית עם שכונות ודינג וטירגרטן הנחשבות לשכונות חלשות יותר. בשכונת טירגרטן נמצאים הגנים הגדולים של ברלין, כולל פארק טירגרטן היפיפייה על אגמיו ופסליו המרשימים וגן חיות ובו 19 אלף מינים של בעלי חיים לבעלי משפחות המעוניינים להעביר שם יום שלם לפחות.
מי שחוויית השופינג מקוננת בו, מלון בשכונת שרלוטנבורג יהווה יתרון מושלם. בשכונה מרכזי הקניות הגדולים בברלין, כולל מדרחוב קו דאם עמוס החנויות. עוד בשכונה תוכלו למצוא את ארמון שרלוטנבורג, גן החיות, כנסיית הקייזר וילהלם, מופעי ג'אז וקברט, כיכרות עתיקות ואווירה קלאסית ונעימה.
המהגרים הרבים שהגיעו לשטחה של ברלין, הצעירים שמצאו בה יעד אטרקטיבי, האמנים הרבים שפקדו אותה, הפיכתה לבירת חיי הלילה של אירופה וההיסטוריה ארוכת השנים שלה, הפכו את ברלין לעיר שממציאה עצמה כל הזמן מחדש. לצד בתי המלון הקלאסיים והשכונות היוקרתיות והאלגנטיות, ניתן למצוא שכונות מתחדשות עם מלונות בוטיק ועיצוב אדריכלי בועט ואווירה כללית הנושאת בחובה את המסר כי החופש הוא ערך עליון.