נגישות
 • למבחר מלונות בפריז חפשו...

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
עיר האורות נחשבת לאחד הערים האטרקטיביות ביותר בעולם ומושא תשוקתם של תיירים רבים הבאים ליהנות מאחת הערים היפות ביותר המשלבת אווירה רומנטית, היסטוריה, שופינג ואופנה, אטרקציות וחיי לילה סוערים.
שילוב של היסטוריה, תרבות ובוטיקים יוקרתיים מייצרים לרוב משוואה של בתי מלון יקרים, ופריז אינה יוצאת דופן בעניין זה. בעיר ניתן למצוא בתי מלון במגוון רחב של כוכבים, החל ממלונות 2 כוכבים ועד 5 כוכבים דה לקס, אך גם על בתי המלון בעלי הדירוג הנמוך ביותר, סביר שתשלמו לא מעט מרשרשים, כשמחירו של אירוח בבית מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים צפוי לעלות למעלה מ - 350 אירו ללילה. אז אם כבר לשלם כיד המלך, לפחות מומלץ לבחור את הלוקיישן הטוב ביותר.
באיזה אזור מומלץ ללון?
שדרות השאנז אליזה האלגנטיות במרכז העיר נחשבות לאחד האזורים המבוקשים ביותר ללינה כמו גם היקרים ביותר. חלקה המזרחי של השדרה מתוחם בירוק ובארמונות (ביניהם ארמון השאנז אליזה) ואילו חלקה המערבי של השדרה שוקק ומלא חנויות, בוטיקים יוקרתיים, בתי קפה ומסעדות.  השדרה המשתרעת על פני 2 ק"מ, מתחילה בכיכר הקונקורד ומסתיימת בשער הניצחון.
אזור יוקרתי הרבה פחות, אך כזה המשלב אווירה מהנה ואותנטית הוא אזור מונפראנס ברובע ה – 14, המלונות באזור אינם יקרים (באופן יחסי) והוא קרוב לתחנת מטרו גדולה, מסעדות, מועדונים ואזורי קניות ייחודיים.
הרובע ה – 9 מומלץ גם הוא לבחירת בית מלון משום הלוקיישן המצוין שלו, בגדה הימנית של העיר, קרוב למרכזי קניות גדולים ושדרת אוסמן עם גלארי לפייט ופרנטן. ברובע זה תוכלו למצוא את בית הכנסת הגדול של פריז, האופרה גרנייה, מוזיאון גרוון, מוזיאון גוסטב מורו, כנסיית נוטרדאם והרשימה עוד ארוכה.
מי שמחפש בית מלון במיקום בעל ניחוחות אינטלקטואלים, כדאי שישים פעמיו לרובע הלטיני (רובע 5). הרובע נקרא כך משום השפה הלטינית שהייתה מדוברת בו, עת התהלכו בו הסטודנטים והסגל האקדמי מאוניברסיטת סורבון היוקרתית הממוקמת ברובע. הרובע משופע בתי קפה, מסעדות, תיאטראות, חנויות ספרים ואווירה שוקקת, במיוחד סביב כיכר סן מישל ורח' מופתאר. עוד ברובע אתרים היסטוריים רבים ביניהם הפנתאון, ארמון לוקסמבורג וגניו, המוזיאון הלאומי לעת העתיקה ומספר תחנות מטרו שיסייעו להגיע ממקום למקום בקלות רבה.
 אירועי השנים האחרונות אמנם פגעו בתיירות הנכנסת לעיר, אך הנתונים מעידים כי דווקא כניסת התיירים הישראלים לפתחה של העיר כמעט ולא נפגעה. ההיסטוריה מלמדת כי ענף התיירות הוא אחד הענפים הדינאמיים ביותר ומה שהיה רלוונטי עד לפני שעה, נכון להשתנות כל רגע נתון. זוהרה ויוקרתה של פריז הם אל זמניים וימשיכו לקרון הרבה מעבר לאירועים נקודתיים בזיכרונה העשיר של העיר.