נגישות
 • City Break

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים ברגע האחרון - למהירי החלטה

דילים מומלצים לחו"ל

חבילות בודפשט
23/5/18 - 24/5/18
MILENNIUM

1  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: $296
חבילות רומא
25/5/18 - 28/5/18
CENTER 1-2

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: 423
חבילות פריז
31/5/18 - 04/6/18
LEBRON

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $591
חבילות מלטה
25/5/18 - 29/5/18
PRIMERA HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
חבילות לונדון
24/5/18 - 27/5/18
KING SOLOMON

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $739
מחפשים לצאת לחופשה קצרה בפראג, לונדון או אמסטרדם? חולמים על בטן גב בתאילנד או שופינג בעונת הסיילים בניו יורק? קבוצת תלמה תיירות ונסיעות מציעה לכם בכל רגע נתון את הדילים הכי אטרקטיביים ליעדים הנחשקים ביותר מסביב לעולם, הכוללים זמינות מרבית, חוויית שירות ואמינות.

הדילים של תלמה הם בדיוק הפתרון שלכם כדי לקחת פסק זמן משגרת היום יום מבלי להיכנס להוצאות מיותרות והחלטות כבדות משקל. בתוך פרק זמן קצר תוכלו להחליט לאיזה יעד מתחשק לכם לנסוע, לארוז את המזוודות ולטוס לחופשה שתעשה לכם ריסטרט לגוף ולנפש. בתלמה תוכלו למצוא את הדילים הטובים ביותר באם אתם יחידים, זוג המחפש חופשה רומנטית או משפחה שזקוקה ליעדים המותאמים לילדים.

עם תלמה כבר אין צורך להמתין לסיומן של העונות החמות בתיירות. דילים ללונדון, לפריז או לפראג תוכלו למצוא כל העת, הכוללים טיסה בלבד, טיסה, בית מלון והעברות ואף אטרקציות בסביבה עם חיסכון של עשרות אחוזים לעומת המתחרים.

מדוע הדילים של תלמה הם הפתרון המרבי עבורכם?
קבוצת תלמה נמנית על קנייניות התעופה הגדולות בישראל ובשל כך נהנית ממחירי טיסות חסרי תקדים. בנוסף, בתור חברה פורצת דרך ומובילה בתחום התיירות, לתלמה קשרים ענפים עם ספקים בארץ ובחו"ל, מה שמקנה לה אפשרות ליהנות ממחירים מיוחדים, הטבות ושדרוגים ולהציע את הדילים המשתלמים ביותר עבור לקוחותיה.

בתלמה מאמינים בראש ובראשונה בבניית אמון בין נותן השירות ללקוח, המהווה בסיס לשביעות רצון ויצירת קשר ארוך טווח. לקוחותיה של תלמה המצביעים זה שנים ארוכות ברגליים, חוזרים ופוקדים אותה שוב ושוב, הם ההוכחה הניצחת לאמיתות הקשר והאמון שנרקם לאורך השנים.
הדילים של תלמה ליעדים השונים הם תוצר של ניסיון רב שנים, הלוקח בחשבון בדיקה מקיפה של המתקנים, תיאום מדויק מול נותני השירות והספקים וליווי מלא מתחילת החופשה ועד תומה.