נגישות
 • חבילות למלטה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות ברגע האחרון למלטה

חבילות מומלצות למלטה

חבילות מלטה
19/6/18 - 24/6/18
SAN PAWL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
חבילות מלטה
19/6/18 - 24/6/18
PRIMERA HOTEL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
חבילות מלטה
29/6/18 - 03/7/18
PRIMERA HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
חבילות מלטה
19/6/18 - 24/6/18
SAN PAWL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
חבילות מלטה
19/6/18 - 24/6/18
PRIMERA HOTEL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 423
מעריצי סדרת הקאלט "משחקי הכס" ודאי יודעים כי על גבעה במרכז האי המרכזי של מלטה צולם הלוקיישן הידוע "מעלה המלך" ((Kings Landing, בעונה הראשונה של הסדרה. אך לא בכדי נבחרה מלטה לאתר צילום מרכזי עבור אחת הסדרות הנצפות בהיסטוריה. מלבד מזג האוויר הנוח ותיירות לכל אורך השנה, מציעה מלטה, המורכבת משלושה איים מרכזיים במיצר שבין תוניסיה לאיטליה, שיטוט בין ישן וחדש, שכן המדינה הצעירה מיושבת כבר משנת 5200 לפנה"ס וחוותה בשל מיקומה האסטרטגי לא מעט כיבושים. במלטה תוכלו לפגוש מקדשים קדומים, ארמונות מפוארים, צוקים איתנים, מפרצים קטנים ועיירות דיג שקטות.
לתיירים המבקשים ליהנות מחופשת בטן גב, מציעה מלטה בתי מלון מפנקים במחירים סבירים לחלוטין, אך מלטה ששטחה קטן מזו של ישראל, נחשבת גם לתענוג לעיניים ולחיך, ובשל כך, רצוי לצאת מבית המלון ולתור את האיים בה.
האי גוזו
ליד כיכר העצמאות באי גוזו, אחד משלושת האיים המרכזיים של מלטה, המבוסס בעיקרו על חקלאות ודיג, תוכלו לפגוש את מרבית ממוקדי העניין באי, ביניהם המצודה, השוכנת על הנקודה הגבוהה ביותר במקום, משם ניתן לקיים תצפית מרהיבה על האי על כפריו הקטנים. במצודה עצמה ארבעה מוזיאונים: מוזיאון הטבע, מוזיאון הקתדרלה, מוזיאון הפולקלור והמוזיאון לארכיאולוגיה השוכן בארמון בונדי. לארבעת המוזיאונים ניתן לרכוש כרטיס משולב.
חובבי הצלילה מוזמנים לכפר ששמו אסארי Għasri, בדרך עפר ניתן להגיע אל קצהו של פיורד שם ניתן ליהנות מרצועת חוף זעירה ומבודדת, כמו גם בחוף המערבי של גוזו שזרוע צוקים ודגה מרהיבה ביופייה.
ולטה
בוולטה, בירת מלטה, המוקפת ים משלושה רוחות השמים, היצע תיירותי רחב, בין השאר בשל סגנונות האדריכלות שבה מימי הבארוק והרנסנס. אחד המקומות המומלצים הוא מוזיאון סן ג'ון, מה שהיה בעברו הכנסייה העיקרית של מסדר האבירים. במוזיאון ניתן להתרשם מפרסקאות, רצפות שיש, יצירות אמנות ופסלים. בליבה של העיר שוכנת כיכר הרפובליקה, שם ניתן לעצור למנוחת צהריים וליהנות ממבחר בתי קפה ומסעדות. לא רחוק משם שוכנת כיכר הארמון שבפינתה הימנית ארמון שהיה שייך לאחים הגדולים, לאחריו למושל הבריטי וכיום משמש כמשכנו של בית הנבחרים של מלטה. המקום, מלבד בית הנבחרים, פתוח לקהל הרחב.
ומה מציע המטבח המלטי?
המטבח המלטי אקלקטי ומשופע סגנונות רבים בשל הכובשים הרבים שפקדו את האיים. בין הסגנונות הדומיננטיים ניתן למצוא את המטבח הבריטי, הצרפתי והערבי, אך גם הפסטה והשימוש בחומרי גלם ים תיכוניים בהחלט ניכרים במקום ותואמים את החיך הישראלי, כמו גם המנות הגדושות. בשל הקרבה לים, משופע המטבח דגים רבים וגם פיש אנד צ'יפס, לחובבי המזון המהיר.
שופינג? כנראה שלמלטה לא תגיעו בזכות השמועות על חוויית השופינג יוצאת הדופן. המחירים דומים לאלו בארץ והמבחר אינו מעורר השתהות, ושמרני יותר מהמקובל במחוזותינו.
חבילות נופש למלטה ניתן למצוא לאורך כל השנה בשל מזג האוויר הים תיכוני. אלו מציעות מלונות מפנקים עד מפנקים מאד, חווית שירות מענגת וטיסה קצרצרה האורכת שעתיים ו – 25 דק' בלבד.