נגישות
 • נופש ברודוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות ברגע האחרון לרודוס

חבילות מומלצות לרודוס

חבילות רודוס
25/6/18 - 28/6/18
VASSILIA

3  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

החל מ: $349
חבילות רודוס
25/6/18 - 29/6/18
VASSILIA

4  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

החל מ: $369
חבילות רודוס
26/6/18 - 02/7/18
VASSILIA

5  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

החל מ: $389
חבילות רודוס
25/6/18 - 01/7/18
VASSILIA

6  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

החל מ: $409
חבילות רודוס
25/6/18 - 27/6/18
SEVASTOS HOTEL

2  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

החל מ: $289
רודוס הוא ללא ספק מנוע משומן היטב הפועל ככל הנראה על אנרגיה סולארית. בקיץ ובעונות המעבר האי שוקק חיים ומלא תעבורה תיירותית, בעוד ובחורף התושבים חוזרים לפעילות שגרתית רגילה שעיקרה חקלאות ותחזוקת המקום, כאילו שבו חזרה לחייהם אחרי שלקחו חלק בסצנה מסרט תקופתי.
העיר העתיקה
היסטוריה מפוארת לרודוס עוד מתקופת האבן, עת עבר ידיים רבות וכיבושים אשר תרמו כל אחד לעושרו ההיסטורי של האי, שידע את שיא פריחתו בימי הביניים, שהותירו אחריהם עדויות אדריכליות מרשימות. חובבי הארכיאולוגיה וההיסטוריה יוכלו להיחשף לכל אלו בעיר העתיקה כשחומה מפרידה בין חלקה הצפוני, מה שהיה מקום מושבם של חברי מסדר האבירים, לבין חלקה הדרומי, מקום מושבם של תושבי האי.
בחלקה הצפוני של העיר העתיקה מומלץ לערוך ביקור בארמון ראשי המסדר, שנבנה עוד במאה ה- 14, אך גם ידע חילופי שלטון רבים שהותירו בו את חותמם: ממשכנם של אבירי מסדר סנט ג'ון, לכלא תחת השלטון העות'מני ולהסבתו לבית קיט עבור מוסוליני. חובבי התרבות יוכלו ליהנות מתערוכה במקום העוסקת בעברה העשיר של רודוס עוד מהמאה ה-4.
בחלקה הדרומי של העיר העתיקה ניתן להיחשף לעברה היהודי של האי ומה שנותר ממנו. בית הכנסת העתיק והפעיל, "קהל שלום", "כיכר הקדושים היהודים" לזכר 1,673 יהודי רודוס שנשלחו להשמדה באושוויץ ולבית הקברות היהודי במקום. 
האגם הנעלם
בצדו המזרחי של האי מומלץ להגיע לאתר "שבעת המעיינות", לא משום המעיינות הדומים יותר לאמבט, אלא משום הנקבה החבויה בהר המובילה לאגם הנעלם הצבוע טורקיז מעוטר בעצי פרי. חובבי האקסטרים יכולים להתחיל את המסלול שלושה קילומטרים לפני המסלול המקוצר, המתחיל בכרם משפחתי עתיק, עלייה תלולה על הר, הליכה בחורשה וירידה בסולם מוסתר אל לבה של הנקבה.
מי שמאס בבטן גב בבתי המלון ומאטרקציות תיירותיות מחוצה לו, ישמח לגלות את חדוות השופינג ברודוס החדשה המציעה הנחות משמעותיות בתקופת הסיילים.  
לרומנטיקנים שביניכם כדאי להכיר את רודוס גם בימי החורף המתרוקנת מתיירים ומציעה פינוק אמיתי בבתי המלון (אלו שנשארים פתוחים בימי החורף), בתי קפה וטברנות המתמלאות מקומיים וטיולים טבע מרתקים.
חבילות נופש לרודוס ניתן למצוא לאורך כל השנה, כשכל מה שמפריד אתכם מחופשה חלומית בו היא טיסה בת שעה ו-10 דק' בממוצע.