נגישות
 • חבילות נופש למשפחות

 • חבילות נופש

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש למשפחות ספונטאניות

היער השחור למשפחות כולל רכב

 היער השחור
06/6/18 - 13/6/18
ROSENECK HOLIDAY RESIDENCE

7  לילות  לינה בלבד

החל מ: 650
 היער השחור
18/6/18 - 25/6/18
ROSENECK HOLIDAY RESIDENCE

7  לילות  לינה בלבד

החל מ: 650

סלובניה למשפחות כולל רכב

 טרמה צאטז
01/8/18 - 08/8/18
TERME CATEZ APPARTMENTS

7  לילות  לינה בלבד

החל מ: 890
 טרמה צאטז
15/8/18 - 22/8/18
TERME CATEZ APPARTMENTS

7  לילות  לינה בלבד

החל מ: 890
אז לאן כדאי לטוס עם כל הילדים? חבילות נופש למשפחות לאתונה, רומא, פרג, ורשה או בודפשט, ממתינות לכם עם שלל אטרקציות, נופים, מזג אוויר נפלא לסיורים ומחירים אטרקטיביים במיוחד. התחילו לארוז.
 
חופשה עם הילדים באתונה
ילדים אוהבים כוחות על אנושיים וזאת הזדמנות מצויינת "למכור" להם היסטוריה ומיתולוגיה יוונית ממרומי האולימפוס עטויה בטוגה של גיבורי על. אתונה אמנם לא ממותגת כיעד למשפחות, אך אלו שהגיעו עד הלום הבינו שלא כך הדבר. מהפלנטריום המרשים של אתונה, המתקדם והגדול בעולם, גן החיות באטיקה, סיור ברכבת SUNSHINE EXPRESS  החולפת על פני האתרים המרכזיים, ביקור ב-GAIA CENTERוב-HELENIC COSMOSובפארק השעשועים ALLOU FUN PARKהמיועד לכל המשפחה. חבילות נופש למשפחות באתונה תוכלו למצוא בכל עונות בשנה במחירים אטרקטיביים, הכוללות טיסה ובתי מלון מפנקים.
 
חופשה עם הילדים ברומא
בדומה לאתונה, גם רומא אינה יעד הנחשב ללוקיישן מועדף למשפחות עם ילדים. אך רומא הגדושה בארכיטקטורה, תרבות והיסטוריה, יכולה לספק לא מעט עניין גם לילדים. החל ממוזיאון הכרכרות המציג לראווה כרכרות עתיקות וכאלו שכיכבו בסרטים, כולל תצוגת כלי נשק במקום, פארק המים זומארין הפתוח בימי הקיץ ומציע שלל אטרקציות ימיות לכל המשפחה, פארק המים היידרומאניה, אקספלורה – מוזיאון הילדים של רומא, סיור באוטובוס קומותיים שמתמיד מלהיב את הילדים, מוזיאון השעווה של רומא ועוד. חבילות נופש הכוללות טיסה ובית מלון תוכלו למצוא כל העת במחירים אטרקטיביים, כולל כניסה למתחמים ומוזיאונים.
 
חופשה עם הילדים בוורשה
אם לא חשבתם לקחת את הילדים לוורשה, כדאי שתחשבו שוב. ורשה מציעה לא מעט אטרקציות לחופשה נעימה עם הילדים מבלי להתעלם כמובן מעברה ההיסטורי של העיר.
בין שאר הפעילויות תוכלו לבקר בגן החיות של ורשה שנוסד עוד בשנת 1928, בפארק המים WODNY PARKהממוקם בדרומה של העיר, במוזיאון הטכנולוגיה של ורשה, במוזיאון האבולוציה הממוקם בארמון התרבות של העיר, בפלנטריום הגדול הממוקם במרכז המדע קופרניקוס, ועוד פארקים ירוקים רבים הפרוסים במרחביה של העיר. חבילות נופש למשפחות, הכוללות טיסה ובית מלון במחירים השווים לכל כיס תוכלו למצוא בימי הקיץ.
 
חופשה עם הילדים בבודפשט
בודפשט היא ללא ספק אחת הערים היפות באירופה. המחירים זולים, הקינוחים מדהימים והתחבורה הציבורית מביאה אתכם לאן שרק תרצו בעלות מינימלית. הכירו לילדים את מוזיאון הפלאים המוקדש למדע עם פעילות אינטראקטיבית, מוזיאון אובודה המוקדש לתיעוד חיי בני המקום כפי שהיו לפני מאות בשנים, גן החיות והגן הבוטני, מוזיאון להיסטוריה של הטבע, חוף פלאטיוס עם מעיינות של מים מינרלים, האקווריום הגדול של בודפשט וכמובן מצודת הדייגים המרשימה. אל תשכחו לחשוף את הילדים למקבץ קינוחים הונגרי מסורתי בולתי נשכח. 
 
חופשה עם הילדים בפראג
אם ארמונות אינם ה-CUP OF TEAשל הילדים שלכם, פראג מציעה להם הרבה מעבר לארכיטקטורה. בעיר תוכלו לבקר בגן החיות של פראג, במוזיאון הצעצועים, בעולם המים, הפלנטריום של פראג, במבוך המראות על גבעת פטג'ין, במזרקות המזמרות ובעוד אטרקציות רבות בימי הקיץ ואף בחורף של פראג.
 
חבילות נופש למשפחות, הכוללות טיסה ובתי מלון במחירים אטרקטיביים במיוחד, תוכלו למצוא בתלמה תיירות ונופש וליהנות מחופשה מלאת אטרקציות לכם וילדים.