נגישות
 • נופש בפאפוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות ברגע האחרון לפאפוס

חבילות מומלצות לפאפוס

paphos
19/6/18 - 23/6/18
CYNTHIANA BEACH HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$389
חבילות פאפוס
24/6/18 - 29/6/18
CYNTHIANA BEACH HOTEL

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: $489
חבילות פאפוס
22/6/18 - 27/6/18
AQUAMARE

5  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 319
חבילות פאפוס
01/7/18 - 07/7/18
CYNTHIANA BEACH HOTEL

6  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: $679
חבילות פאפוס
02/7/18 - 10/7/18
CYNTHIANA BEACH HOTEL

7  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: $729
המסורת היוונית מספרת כי אלת האהבה והיופי, אפרודיטה, הגיעה לפאפוס לאחר שהגיחה מן הים. אגדות או לא, מבט פנורמי על העיר וחופיה יכול לספק נימוק מוצדק מדוע בחרה האלה דווקא בעיר החוף הקפריסאית הזו.
סלעים איתנים המזדקרים מן המים, חופים בתוליים, מים בצבע טורקיז, מזג אוויר מזמין בכל עונות השנה, בתי מלון חלומיים ושרידים ארכיאולוגיים שחושפים היסטוריה מפוארת, מספקים סיבה מספיק טובה לעלות על המטוס ולרדת ממנו כעבור 40 דק' טיסה בלבד.
איפה פוליקר?
אחרי ששבעתם מבטן גב במשך כמה ימים, פאפוס מציעה גם אקשן ואטרקציות לצד הפעולה המסורתית המבורכת הזו. אם עדין לא ביקרתם בטברנות של פאפוס, כדאי שתשימו פעמכם לשם, מכיוון שמדובר בביקור חובה. האוכל היווני המבורך, המוסיקה שמקשה על הגפיים להישאר במקומן והאווירה המזמינה והביתית לא ישאירו אתכם אדישים והביקור החד פעמי שתכננתם, עשוי להפוך להתמכרות של ממש.
אחרי ערב שוקק חיים, בית דיוניסוס יכול בהחלט להיות נקודת הציון הבאה שלכם, וגם אם אתם לא היסטוריונים או ארכיאולוגים נלהבים, קשה להישאר אדישים אל מול היופי הזה. וילות רומיות מהמאה השנייה לספירה מעוטרות בפסיפסים יפיפיים (ביניהם הפסיפס של נאה פאפוס הנחשב לאחד היפים בעולם), וקברי מלכים במרחק קצר משם חושפים אתכם להלכות הקבורה יוצאי הדופן לפני 2300 שנה.  אונסק"ו הכתירה את פאפוס כאתר מורשת עולמית, תואר שמסייע בידי הקפריסאים לשמר את ההיסטוריה לטובת הדורות הבאים.
סיורי ג'יפים
מלבד סיור במרינה ובשדרת פאולוס הקדוש, טיולי ג'יפים הם אופציה מצוינת לראות את כל מה שיש לעיר להציע ממבט על. סיור מוטורי על הרי הטרודוס הממוקמים במרכז העיר, מספקים הצצה מרהיבה על העיר ונופיה והזדמנות לראות מפרצונים וכפר קטנים כמו גם את מנזר הצלב הקדוש השייך לזרם היווני אורתודוקסי, המתהדר בקיר מוזהב המפריד בין המתפללים למזבח.
פאפוס מתאימה לכל מי שמעוניין להימלט מהחום הישראלי לטובת החום הקפריסאי, אך עם אפשרות להתקרר בבית מלון בהרבה פחות כסף ואף ליהנות מאווירה יוונית שמעלה את מצב הרוח תוך שניות ספורות בלבד. בשונה מאיה נאפה המאכלסת בעיקר את הדור הצעיר, בפאפוס תוכלו לפגוש לא מעט משפחות עם ילדים שנהנות מחבילת נופש בפאפוס החלומית במרחק של שעת לימודים בבית ספר.