נגישות
 • טיסות לברצלונה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לברצלונה

טיסות מומלצות לברצלונה

טיסות ברצלונה
23/6/18 - 02/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $228
טיסות ברצלונה
03/7/18 - 10/7/18

טיסות - שכר

7  לילות 

החל מ: $398
טיסות ברצלונה
17/7/18 - 22/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $468
טיסות ברצלונה
23/6/18 - 02/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $228
טיסות בייג'ין
22/6/18 - 29/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $622
אל בירת קטלוניה השוכנת אל חופו של הים התיכון נוהרים ישראלים רבים בשל הקרבה הרבה (4.5 שעות טיסה), המחירים האטרקטיביים, האקלים הנוח, האתרים והאדריכלות המעניינת, מקומות הבילוי והאווירה התוססת המאפיינת את העיר. חברות תעופה רבות מפעילות טיסות סדירות, שכר ולואו קוסט הנוחתות בנמל התעופה אל פראט ביניהן: אל על, ארקיע, וואולינג, איבריה וכן KLM, בריטיש ארוויז, אוסטריה אייר ליין ועוד המפעילות טיסות עם עצירות ביניים, כאשר מדי יום יוצאות מנתב"ג בין 2- 4 טיסות סדירות לברצלונה.
למי שמעוניין לשים פעמיו אל הדיוטי פרי בברצלונה חשוב שישים לב כי הוא ממוקם לפני ביקורת הדרכונים, בניגוד למקובל במרבית נמלי התעופה בעולם. ולכן, אם החתמתם את הדרכון שלכם, לא תוכלו לשוב ולבקר בדיוטי פרי.
ברצלונה היא העיר השנייה בגודלה בספרד ועיר הנמל המרכזית בה ובשל כך נהנית ממערכת תחבורה ענפה הכוללת בין היתר את הרכבת התחתית, אוטובוסים, חשמליות, מקושרת למערכת הרכבות הספרדית ולרכבת המהירה. מטרמינל 2 בנמל התעופה אל פראט תוכלו לקחת רכבת בקוR2 המגיע בכל חצי שעה לתחנה. נסיעה במונית יכולה להוות פתרון זמין, מהיר ואף זול במידה ומדובר על נסיעה של משפחה בת מספר נפשות וזו יכולה לארוך בין 25-40, בהתאם לעומס בכבישים. נסיעה ב - Air Bus, נחשבת לפופולארית ביותר להגיע אל ברצלונה. הקו עובר דרך התחנות המרכזיות והנסיעה בו נוחה במיוחד עם מטען מיוחד עבור כבודת הנוסעים, בחלק ניכר מהאוטובוסים.
ברצלונה נהנית ממזג אוויר נוח בכל ימות השנה, וזה עומד בימי הקיץ על 24 מעלות צלזיוס ו – 8 מעלות בימי החורף עם כמות משקעים גבוהה באופן יחסי.
במידה ואתם נעזרים במונית על מנת להגיע אל מרכז העיר, שימו לב כי המוניות בעיר צבועות צהוב ושחור וכל רכב אחר יכול להיות משויך לנוכלים או לנהגים ללא רישיון של נהג מונית.