נגישות
 • טיסות לברלין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לברלין

טיסות מומלצות לברלין

טיסות ברלין
24/6/18 - 28/6/18

טיסות - שכר

4  לילות 

החל מ: $399
טיסות ברלין
17/7/18 - 22/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $399
טיסות ברלין
17/7/18 - 22/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $399
טיסות ברלין
23/6/18 - 29/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $222
טיסות בייג'ין
25/6/18 - 03/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $560
חברות תעופה רבות מפעילות טיסות סדירות, טיסות שכר ו-Low Cost  לברלין ביניהן: אל על, ישראייר, לופטהנזה, אייר ברלין ואיזי ג'ט. טיסה מישראל לברלין אורכת 4 שעות וזו נוחתת לרוב בשוינפלד, נמל התעופה הלאומי של גרמניה, הממוקם 20 ק"מ דרומית מזרחית למרכז העיר, בעוד חלקן הקטן נוחת בטגל. על מנת להגיע מהטרמינלים בשוינפלד אל מרכז העיר, ניתן להסתייע ברכבת המפעילה קווי אקספרס ולרכוש כרטיס אזורי ABC.
קווי האקספרס מגיעים בתכיפות של חצי שעה ופעילים בין השעות 5:00-23:00 מנמל התעופה הישר ליעדים המרכזיים ומוקדי העניין בברלין. אופציה נוספת היא להיעזר ברכבת העלית S-Bhan, המגיעה לנמל בכל 10 דק' ונסיעתה עד התחנה המרכזית אורכת  45 דק'. שירותי תחבורה נוספים עומדים לרשות התיירים כמו מוניות, אך עלותן יקרה ועומדת על כ – 35 אירו. נסיעה באוטובוס אמנם אינה מומלצת מנמל התעופה שוינפלד, אך מומלצת מאד לסיור והכרת ברלין על בנייניה ואתריה. נסיעה בקו 100 בעיר תעבור דרך מרבית האזורים התיירותיים ותכיר לכם מקרוב את העיר שחוברה לה יחדיו. במידה ונחתתם בנמל התעופה טגל, עליכם לדעת כי אין בנמצא רכבות המשרתות את נמל התעופה ולרשות התיירים עומדים מוניות ואוטובוסים שאלו יכולים להביאכם אל תחנת המטרו הקרובה.
ברלין כיעד תיירותי אטרקטיבי המקבל אל חקו בכל שנה קרוב ל- 10 מיליון תיירים אינו מכביד על כיסם של התיירים הנהנים ממחירים נמוכים בהשוואה לבירות אירופיות מערביות אחרות. סיבות לכך נעוצות בהגירה הרבה לעיר, בשיעורי האבטלה הגבוהים וההשלכות ארוכות השנים לנפילתה של חומת ברלין.
האקלים בברלין נעים ונוח בימות הקיץ ועומד על טמפ' הנעה בין 22 ל – 24 מעלות, כאשר רוב הגשם יורד בימות הקיץ, בעוד ובחורף ניתן לראות כמות שלגים ניכרת ברחבי העיר. משום ההתחממות הגלובאלית ניתן לראות גם שרבים הפוקדים את העיר המעלים את הטמפ' אל מעל הממוצע ומשאירים את התיירים חסרי עונים נוכח היעדרם של מזגנים באתרים השונים. ולכן, במידה ואתם מגיעים בימות הקיץ אל ברלין, הקפידו לבדוק מראש את מזג האוויר, הצטיידו במטרייה ובדקו שיש מזגן בבית המלון בו אתם שוהים במידה וצפויות טמפ' גבוהות מן הממוצע העונתי.