נגישות
 • טיסות לפראג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לפראג

טיסות מומלצות לפראג

טיסות פראג
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - שכר

7  לילות 

החל מ: $239
טיסות פראג
02/7/18 - 07/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $329
טיסות פראג
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - שכר

7  לילות 

החל מ: $239
טיסות פראג
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

$315
טיסות פראג
21/6/18 - 27/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $212
התייר הישראלי רואה בפראג יעד אטרקטיבי במיוחד, הן בשל הקרבה אליה (4 שעות), האתרים היפים, המבנים ההיסטוריים, הגשרים המעטרים אותה, חיי הלילה התוססים והכל במחירים ידידותיים במיוחד. הוכחה לכך הן הטיסות לפראג שיכולות לצאת את נמל תעופה בן גוריון אף מספר פעמים ביום. 
טיסות לנמל התעופה ואצלב האוול (בעברו נקרא רוזין), היחיד בבירה הצ'כית, מופעלות על ידי מספר חברות תעופה ביניהן: אל על, Czech Airlines, וחברת ה – Low Cost  הצ'כית SmartWings. נמל התעופה הגדול (דרכו עוברים כ – 11 מיליון נוסעים מדי שנה) הממוקם כ – 17 ק"מ מהעיר, מפעיל ארבעה טרמינלים מהם ניתן להגיע אל העיר עצמה בכ – 30 דק' באמצעות שאטלים, אוטובוסים ומוניות.
נסיעה באוטובוס שעלותה 20 קרונות היא הדרך הפופולארית ביותר להגיע אל העיר אם בקו ציבורי או בקו אקספרס. כדי להתנייד בפראג, מומלץ לרכוש כרטיס נסיעה כללי המקל על ההתניידות והמעבר בין אמצעי התחבורה השונים.
נסיעה במונית מומלצת אך ורק דרך שירות המוניות של שדות התעופה, השומר על מחיר קבוע, בניגוד למוניות הממתינות מחוץ לנמל ועלולות לגבות מחירים מופקעים, לצד יחס מזלזל לעיתים קרובות. נסיעה בשירות זה ניתנת למימוש רק בהזמנה מראש.
האקלים בפראג אינו סובל מתנודות והפתעות יוצאות דופן, עניין המקל על אריזת המזוודה ועל האילוץ לעיתים לרכוש בגדים נוספים ובלתי הכרחיים בגלל שינויי מזג אוויר. בקיץ מזג האוויר הממוצע עומד על 20 מעלות צלזיוס ואילו בימות החורף הטמפ' צונחת למינוס 2 מעלות בחודש ינואר.
המלצות: כמו במדינות רבות, ובשונה מישראל, גם בפראג צפויים לרדת משקעים בימי הקיץ ולכן מומלץ להצטייד כבר מהארץ במטרייה. עוד מומלץ לבדוק מראש כי בית המלון שלכם מצויד במזגן, שאינו נחשב למצרך סטנדרטי בכל בתי המלון. רשת החשמל בפראג היא V 230, בשל כך מומלץ לבדוק את עוצמת החשמל ליד השקע ולרכוש מתאם מראש.