נגישות
 • טיסות לניו יורק

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לניו יורק

טיסות לניו יורק במחירי מבצע לרגל השקת האתר החדש !

טיסות ניו יורק
22/6/18 - 25/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $903
טיסות ניו יורק
23/6/18 - 25/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $903
טיסות ניו יורק
22/6/18 - 01/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $919
טיסות ניו יורק
22/6/18 - 05/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $877
טיסות ניו יורק
22/6/18 - 01/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $919
ניו יורק מהווה יעד מבוקש מאד עבור הקהל הישראלי ועל פי הערכות, כ – 350,000 ישראלים פוקדים את ניו יורק מדי שנה, אם מסיבות עסקיות ואם מטעמי חופשה עצמאית או משפחתית. היא מציעה מגוון ניגודים ועושר תרבותי גדול ונחשבת לאחד ממרכזי התרבות והמסחר הבולטים בארה"ב. החל מוול סטריט (Wall Street) וכלה במטה משרדי האו"ם (United Nations), האנשים החזקים והמשפיעים ביותר בעולם מעריכים הצלחה בניו יורק מעל לכל מקום אחר בעולם. אוכלוסיית העיר, שהיא בעלת מקורות מגוונים הפזורים על כל פני תבל, מייצגת מגוון שלם של סגנונות חיים והשקפות עולם.
 
טיסות זולות לניו יורק

טיסות מנמל תעופה בן גוריון לנמל תעופה הגדול בניו יורק JFK הממוקם בקווינס, מתבצעות על ידי שלוש חברות תעופה עיקריות: אל על, Delta  ו - United Airlines כשזמן הטיסה עומד על 12 שעות ו – 5 דק'. חברות נוספות מפעילות טיסות לניו יורק שאינן ישירות וכוללות עצירת ביניים וכמובן עלותן זולה יותר. בניו יורק נמלי תעופה נוספים, ניו ארק ליברטי, הממוקם בניו ג'רזי, אליו מגיעות טיסות זולות יותר ושדה התעופה לה גווארדיה, אשר רוב הפעילות בו מבוססת על טיסות פנים.
 
אופציות התחבורה מנמל התעופה JFK למרכז העיר הן רבות וכוללות בין היתר:
 • שאטלים – אלו פועלים מסביב לשעון, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה ודואגים להסעת התיירים לבתי המלון השונים בעיר. משך הנסיעה בהם נע בין 40-60, בהתאם לעומסי התנועה, ומחירם נע בין 13$-22$, בהתאם למרחק. 
 • אוטובוס אקספרס – משמש כאופציה נוחה לנסיעה בין נמל התעופה למרכז העיר ניו יורק. האוטובוס עובר דרך 3 תחנות: גראנד סנטרל, הממוקמת בצידה המזרחי של מנהטן, תחנת פורט אוט'ורטי ופן סטיישן, שתיהן בצידה המערבי של העיר. כל הקווים פועלים החל מהשעה 6:15 בבוקר ועד השעה 22:10 בלילה.
 • האופציה היקרה יותר היא כמובן מונית שעלותה אחידה ועומדת על 45$, למעט תשלום נוסף על אגרה, במידה ותעשו שימשו בכביש האגרה.
 • האופציה הזולה ביותר היא הנסיעה ב – Air Train שאמנם אינה מגיעה אל מרכז העיר וכדי להגיע אליו יש לעבור לנסיעה באוטובוס או באמצעות ה- Subway אך עלותה עומדת על 5$.  

למרות תדירות הטיסות הגבוהה לניו יורק, מומלץ לשריין כרטיסים זמן מה מראש, במיוחד בחודשי הקיץ והחגים, שאז הביקוש אליהן עולה.