נגישות
 • טיסות לאמסטרדם

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון

טיסות מומלצות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם
26/6/18 - 28/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $284
טיסה לאמסטרדם
22/6/18 - 25/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $284
טיסה לאמסטרדם
26/6/18 - 28/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $284
טיסה סדירה לאמסטרדם
23/6/18 - 25/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $284
טיסה לאמסטרדם
22/6/18 - 30/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $566
נמל התעופה סכיפהול ממוקם 18 ק"מ מערבית לעיר ונחשב לרביעי בגודלו באירופה כולה. דרך נמל תעופה זה עוברים כ – 40 מיליון תיירים בשנה, ביניהם ישראלים רבים הרואים בבירת הולנד יעד תיירותי אטרקטיבי ומועדף. במרחק של 5 שעות טיסה בלבד, תוכלו ליהנות מאחד מבתי הקפה או הקופי שופס, לרכוב על אופניים, לשוט בתעלות הרומנטיות, ולרענן את בלוטות הטעם בין שלל האטרקציות הקולינאריות המשובחות של אמסטרדם.
חברות תעופה רבות מפעילות טיסות לבירת הולנד ביניהן חברת התעופה ההולנדית KLM , אל על וארקיע וכן חברות המציעות טיסות צ'ארטר ו- Low Cost. בזמן הקיץ והחגים מאמירים מחירי הטיסות בכ – 30% בשל הביקוש הרב, אך אלו צונחים בימי החורף, למרות שאמסטרדם אינה ככלל בירות אירופה הקרות והטמפרטורה בה כמעט ואינה צונחת מתחת לאפס. מזג אוויר הפכפך אינו דבר נדיר במקום. ימי הקיץ החמים יכולים להפתיע עם גשם שיצנן את האווירה ומטרייה בהחלט מהווה פריט שכדאי להצטייד בו גם כשאתם מגיעים על מנת להימלט מימי הקיץ הלוהטים של ישראל. 
אמצעי התחבורה מנמל התעופה למרכז העיר נוחים במיוחד, ביניהם נמנים הרכבת הממוקמת בקומת הקרקע ונוחה מאד להתניידות עם מזוודות ותיקי יד. דלפק המודיעין יסייע בידכם למצוא את הרכבת הנוחה ביותר שכן חברת הרכבות מפעילה רכבת ישירה לאמסטרדם וכן רכבות העוברות דרך מספר כפרים באזור. פתרון נוסף אך מעט יקר יותר הוא השאטלים, שירות ההסעות הפועל משדה התעופה אל מרכז העיר וניתן להזמינו מבעוד מועד מישראל. פתרון זמין ונוח אך יקר הרבה יותר הוא מוניות הפועלות בשדה התעופה מסביב לשעון ועלותן יכולה להגיע אף ל – 50 אירו, בהתאם לעומסי התנועה ומיקומו של בית המלון שלכם. נסיעה באוטובוס יכולה להוות אמצעי יעיל, זמין וזול שכן אמסטרדם מרושתת בקווי אוטובוס רבים השומרים על תדירות גבוהה ועוקפים את עומסי התנועה בעיר. 
זכרו להתעדכן בתחזית מזג האוויר לפני הביקור ולהצטייד בביגוד מתאים, להחתים את כרטיס הנסיעה ברכבת במכונות הפזורות בשדה התעופה ולהימנע מקנס כספי גבוהה ולבקר באתרי המורשת היהודים בעיר.