נגישות
 • טיסות לרומא

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לרומא

טיסות מומלצות לרומא

טיסות רומא
28/6/18 - 02/7/18

טיסות - שכר

4  לילות 

החל מ: $299
טיסות רומא
17/7/18 - 22/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $379
טיסות רומא
17/7/18 - 22/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

החל מ: $379
טיסות ברלין
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

$321
טיסות רומא
25/6/18 - 29/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $251
נמל התעופה לאונרדו דה ויצ'י הינו נמל התעופה הגדול במדינה, השוכן 26 ק"מ דרומית מערבית לרומא ומארח בכל שנה קרוב  ל – 40 מיליון נוסעים. הנמל נוח מאד לתייר המצוי וניתן להגיע אליו במספר אמצעי תחבורה זמינים. קן הרכבת התחתית מטרו רומא וקו הרכבת רומא טרמיני מגיעים עד לנמל התעופה כמו גם קווי אוטובוס רבים, היוצאים בכל 20 דק' ומוניות שנמל התעופה משמש כתחנה הסופית שלהם.
חברות רבות מפעילות טיסות מישראל לרומא ביניהן: אל על, ארקיע, סנדור וישראייר כמו גם חברות תעופה זרות ביניהן לופטהנזה ואלאיטליה. טיסות ה – Low Cost, נוחתות בדרך כלל בנמל Ciampino, המרוחק כ – 15 ק"מ מהעיר, משם לא ניתן למצוא תחנת רכבת למרכז העיר. משך הטיסה מישראל לרומא אורך 3:35, כשזמן הטיסה חזרה לישראל מתקצר ברבע שעה.
האקלים ברומא הוא ים תיכוני, בדומה לאקלים הישראלי. כאשר הטמפ' בקיץ נודדות לכיוון 30 מעלות עם עומסי חום בינוניים בעקבות הלחות הגבוהה המאפיינת את האזור. בשל כך עונת הקיץ אינה מומלצת כל כך על התייר הישראלי שמגיע לרומא להתרשם בעיקר מהמוזיאונים ואתרי ההיסטוריה היפיפיים, עניין המצריך הליכה מאומצת בימי הקיץ החמים. העונות המומלצות ביותר הן עונות  המעבר המסבירות פנים לתיירים, בניגוד לחורף המשופע במשקעים.
רומא הנחשבת לערש התרבות העולמית, למקום משכנם של אמנים רבים ולליבה הפועם של הנצרות, אוצרת בחובה שלל מוזיאונים, מבנים ארכיטקטוניים, כנסיות והיסטוריה השוכנת בכל פינת רחוב, ממשיכה לרתק את התיירים הפוקדים אותה גם בשל חיי הלילה התוססים, תרבות השופינג, אופנת העלית והקולינריה המשובחת. מי שכל אלו מדברים אליו מוצא ברומא את המכה של העולם המערבי, אליה נוהרים בכל שנה מיליוני תיירים בכדי להיות חלק מהעולם החדש הנטמע בעולם הישן, היוצרים יחד יצירת אמנות בפני עצמה.