נגישות
 • טיסות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למגוון יעדים

טיסות מומלצות לחו"ל

מלאי מוגבל!

טיסה לברלין
23/6/18 - 02/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $243
טיסות מינכן
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $332
טיסה לוינה
21/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

$243
טיסות לובליאנה
19/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $397
טיסות ברטיסלבה
26/6/18 - 03/7/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $495


קבוצת תלמה נסיעות בע"מ נמנית על קנייני התעופה הגדולים במשק הישראלי, הן עבור הנוסע הפרטי והן עבור הסקטור העסקי. בשל כוח הקנייה הרב שברשותה, עומדים לזכותה מחירים ותנאים ללא תחרות, לכל היעדים ברחבי העולם. הביקושים הרבים שנוצרו כתוצאה מהרחבת תחומי העניין של הקהל הישראלי (חופשות סקי, צלילה, סאפ, מראתונים וכב'), גילוי של לוקיישנים ופתיחתם של קווי תעופה חדשים והגדלת נפח טיסות העסקים, לצד "הסכם השמים הפתוחים", המגדיל באופן משמעותי את הטיסות מישראל לכל יעד באירופה, יוצרים מהפכה של ממש בתחום התעופה האזרחית, הן ברמת ההיצע והן ברמת המחירים. כדי לעמוד בדרישות השוק, מציעה תלמה מגוון עצום של טיסות המספקות מענה מידי ואיכותי, אם בטיסות סדירות, טיסות שכר או טיסות של הרגע האחרון.

צוות סוכני הנסיעות של החברה עומד לרשות לקוחותיה ומשמש כתובת לכל דרישה, צורך או בעיה שמתעוררים, בכל זמן ומקום בו תהיו. בתלמה מערכות אלקטרוניות ופלטפורמות מקוונות מהמתקדמות בעולם, האמונות על עיבוד המידע, סנכרון הנתונים וניטורם בזמן אמת, על מנת לספק תוצאה אופטימלית, הן ברמת המחיר והן ברמת השירות. בשל הביקוש הרב והמתמשך ליעדים ניו יורק, לונדון, אמסטרדם, בנגקוק ופריז, רוכשת קבוצת תלמה, מבעוד מועד, כרטיסי טיסה ליעדים אלו, על מנת להבטיח ללקוחותיה מקומות, מושבים איכותיים ועמידה איתנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

במגזר העסקי פועלת תלמה אל מול גופים ציבוריים, ממשלתיים וחברות גדולות במשק הישראלי ומספקת One Stop Shopתחת תקציב מוקפד על מנת לספק טיסות ושירותים נלווים כגון הסדרי קרקע, ביטוחים, דרכונים, ויזות, הסעות, שירותי VIP, ארגון כנסים ואירועים. בנוסף לפעילות הסדירה בסקטור הפרטי, פועלת החברה להעניק שירותים אישיים לדרישות ספציפיות של קהל לקוחותיה, אם בטיסות פרטיות לצד Total Careובהענקת חוויות אולטימטיביות עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר לפני הטיסה, במהלכה ועד ההגעה לבית המלון.