נגישות
 • נופש בארץ

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים - להזמנות: 03-7541713

מלונות בישראל
מלונות בישראל
מלונות בישראל
מלונות בישראל טבריה כינרת העמקים
19/6/18 - 22/6/18
המלון הסקוטי

3  לילות  חצי פנסיון

4968
מלונות בישראל
כמה מעלות לחופשה בישראל ואחת מהן טמונה בעובדה הפשוטה כי על אף שיטחה הקטן של מדינתנו, היא עשירה בנופים מגוונים, המייצרים נוף שונה לחלוטין, ובכולם עומדים לרשותנו בתי מלון ואפשרויות נופש במרחק קצר מן הבית. 
בשנים האחרונות ניכרת מגמה של פריחה בתחום מלונות הבוטיק, המספקים חלופה מרעננת ואינטימית לבתי המלון הגדולים. אלו מציעים עיצוב אדריכלי מתקדם וטרנדי, הצע קולינארי מעניין ונופש בשכיות חמדה מעוררות השראה. לצד אלו קמו להם מלונות יוקרה העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המאלצים את שאר המלונות לעמוד ברמת השירות והתוכן ולהישאר רלוונטיים אל מול כוחות השוק והתקנים המודדים את איכותם. 
נוכח הקשרים שרקמה תלמה במרוצת השנים עם הספקים השונים ברחבי הארץ, עומדת לזכות תלמה היכולת לסגור חופשות בארץ במחירים ללא תחרות ואף לספק לקהל לקוחותיה חדרים בבתי מלון בעונות החמות, כשעל פניו נראה כי התפוסה בהם מלאה עקב הביקוש הרב.
דירוג בתי המלון בישראל
עד שנות התשעים דורגו בתי המלון בארץ על ידי משרד התיירות, אך עקב קשיים שנוצרו, הופסק הדירוג הממשלתי ובתי המלון החלו בדירוג עצמאי, כשכל אחד הציב לעצמו פרמטרים שונים לבחינת איכותו. עשרים שנה מאוחר יותר, אישרה ועדת הכלכלה את דירוג בתי המלון בישראל עפ"י התקנונים המחמירים באירופה הכוללים 267 קריטריונים, מודל אשר הונהג ע"י הוטלסטאר. עם ההחלטה על אופן הדירוג, הודיע משרד התיירות על מכרז לדירוג בתי המלון, בו זכתה חברת אנמוזר האמונה מאז על דירוג בתי המלון בישראל.  
כדאי לדעת! ממצאי מחקר שנערך באוניברסיטת טמפרה שבפינלנד חשפו כי חופשה קצרה בת מספר ימים תורמת להתאוששות ולתחושת אושר יותר מאשר חופשה ארוכה. אחת מהחוקרות שהשתתפו במחקר המליצה בעקבות ממצאיו כי עדיף לצאת מספר פעמים בשנה לחופשות קצרות מאשר לחופשה אחת ארוכה, בעוד מחקר אחר בדק ומצא כי תכנון החופשה וההמתנה לה מסיבים אושר המשתווה לשהייה בה.