נגישות
 • החופשה המושלמת לוינה

 • החופשה המושלמת לוינה

 • החופשה המושלמת לוינה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

וינה ברגע האחרון

מומלצים לוינה

טיסות וינה
02/7/18 - 09/7/18

טיסות - שכר

7  לילות 

החל מ: $476
טיסות וינה
02/7/18 - 09/7/18

טיסות - שכר

7  לילות 

החל מ: $476
טיסות וינה
20/6/18 - 26/6/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $238
חבילות וינה
29/6/18 - 06/7/18
NOVUM HOTEL CRISTALL WIEN MESSE

6  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

החל מ: 646
חבילות לונדון
25/6/18 - 29/6/18
KING SOLOMON

4  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $619

מידע על וינה

flag
אם הצלחתם להשיג דיל לווינה במחיר מוצלח, הכל נראה אחרת מהגלגל הענק הנושא בכל קרון עד 12 אנשים, ממנו ניתן  לצפות על נופה המרהיב של העיר. גלגל הענק הידוע  מצוי בפארק פארטר בו יוכלו הילדים ליהנות מפארק שעשועים, רכבת מיניאטורית, הפלנטריום המקומי ומוזיאון מדאם טוסו. מלבד הכרכרות הממתינות לבאי ארמון הופבורג השוכן בלב העיר העתיקה, יוכלו הילדים להתרשם מהגנים היפים, הכיכרות והפסלים, לתור בחדרי הארמון, למדוד בגדים מלכותיים ולבקר בבית הספר הספרדי לרכיבה.במוזיאון הילדים שנברון השוכן בארמון שנברון, יוכלו הילדים להתחפש לנסיכים ונסיכות, ללכת לאיבוד בתוך מבוך שיחים גדול ולבקר בגן החיות העתיק בעולם. עוד מומלצים בגזרת הילדים הם מוזיאון הטבע, מוזיאון הבובות והצעצועים ובית הפרפרים השוכן במרכז וינה. 
flag
חוויה מרגשת היא ביקור בבית האופרה ובית הקונצרט של וינה. ניתן ליהנות מאופרות, קונצרטים ונשפי ואלס בדיוק במקום בו הושמעו לראשונה ע"י גדולי המלחינים. ולבילוי מסוג אחר לחלוטין, מרכז חיי הלילה של וינה מתקיים במה שנקרא "משולש ברמודה", הכולל 28 פאבים, דאנס בארים ומסעדות. אם בא לכם לפזז, מועדון ה- Passage, המציע מוסיקה שחורה, האוס ולהיטים עכשוויים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אל תתפלאו, אגב, אם תכנסו לאחד המועדונים של וינה ותשמעו מוסיקה מזרחית. מסתבר ששרית חדד ואייל גולן הגיעו עד לבירת האופרה והווינאים שמחים לרקד לצליליהם. 
flag
אחרי הטיסה לווינה קשה לעמוד שלא לפנק את הנפש בשופינג ברח' מריה הילפר שטראסה שנחשב לאחד הרחובות המרכזיים לקניות עם עשרות חנויות המציעות פריטים מחירי מבצע. עוד מומלץ לבקר בנאש מרקט, השוק הגדול של וינה ובמדרחוב והעיר העתיקה שיפגישו אתכם עם חנויות שעברו מאב לבן כבר מאות בשנים.  
flag
וינה מחולקת ל – 23 מחוזות שהם למעשה רובעים המחלקים את העיר ומקלים גם על ההתמצאות בה. הראשון שבהם הוא האינרה שטדט, ובו שדרת רינגשטרסה (רחוב הטבעת) המקיפה את מרכז וינה על בנייניה המפוארים והאתרים המרשימים בה, ביניהם הפרלמנט האוסטרי, אוניברסיטת וינה, התיאטרון הלאומי ושלל ארמונות פאר פרטיים. כיכר מריה תרזה מחברת בין השדרה למוזיאונים שונים ביניהם המוזיאון לתולדות האמנות ומוזיאון הטבע. מטרתה המרכזית של השדרה היה להוות חלון ראווה לעוצמתה של האימפריה ומלבד מבני הציבור והמבנים הממלכתיים, הוקמו בשדרה בתי מידות, אחוזות שהיו ברובן בבעלות יהודית (ביניהם אף משפחת רוטשילד) והונהגו בהן סלונים תרבותיים לקידום תרבותה ועושרה הפילוסופי של העיר. מקומות מומלצים נוספים הם בית האופרה המפורסם של וינה, בו תוכלו ליהנות מהופעות באלט ומהתזמורת הפילהרמונית המעולה. מאחורי בניין האופרה תוכלו להמשיך במדרחוב שיוביל אתכם לקתדרלת סן סטפן הבנויה בסגנון גותי, סמלה של וינה ומקום מושבו של הארכיבישוף הקתולי. בקתדרלה זו, הנושאת היסטוריה שלמה עוד משנת 1147, התחתן גדול המלחינים, וולפגאנג אמדאוס מוצארט, וגם הובא למנוחות. ארמון בלוודר, שהיה בבעלותם של הנסיך אגון מסבוי ואח"כ פראנץ' פרדיננד, הפך לגלריה לאמנות מהמאה ה-19 וה-20 ואוצר בתוכו, בין היתר, את יצירותיו המופלאות של גוסטב קלימט. עוד מומלץ ביקור בארמון שנברון ברובע ה-13,  התרשמות מבניין Hundertwasserhaus, הצבעוני ויוצא הדופן, Rathaus, פארקעל בנייניו המרשימים, מופעי הרחוב והאווירה התוססת המלווה אותו כל ימות השנה. 

מידע כללי

 • הפרשי שעות: 1+
 • סוג מטבע:
 • מתאם חשמלי: 230V סוג שקע C / F
 • רשת סלולרית: אין צורך להחליף SIM
 • מד הבירה: 2-3£ לכוס בירה

וינה - מזג אוויר

currentdaysun.png
שני ° 18 - ° 27
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
 • 15-23
 • 16-26
 • 17-29