נגישות
 • דילים לפריז

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים ברגע האחרון לפריז

דילים מומלצים לפריז

חבילות פריז
01/7/18 - 04/7/18
GRAND HOTEL DE PARIS

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $521
חבילות פריז
22/6/18 - 26/6/18
HIBISCUS REPUBLIQUE

4  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $635
חבילות פריז
01/7/18 - 04/7/18
GRAND HOTEL DE PARIS

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $521
חבילות פריז
01/7/18 - 04/7/18
GRAND HOTEL DE PARIS

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $521
חבילות פריז
01/7/18 - 04/7/18
GRAND HOTEL DE PARIS

3  לילות  ארוחת בוקר

החל מ: $521
שלושים ושניים מיליון תיירים המצביעים מידי שנה ברגליים, כנראה שלא טועים. העיר הרומנטית ביותר בעולם ממשיכה להוות אטרקציה תיירותית מהמובילות בעולם עבור משפחות, זוגות ויחידים, המוצאים בה עושר תרבותי בלתי נדלה, לצד אטרקציות, היצע קולינרי בלתי מתפשר ואווירה שרק פריז יכולה להשרות.
"מיטלטלת, אך אינה טובעת", זהו המוטו של פריז המופיע לצד הספינה המטלטלת בים הסוער המוטבע על סמלה של העיר ונראה שהוא רלוונטי מתמיד. למרות האירועים שפקדו אותה בעשור האחרון, העיר ממשיכה לייצר תנועה תיירותית בלתי פוסקת עם דילים לפריז שתוכלו למצוא אליה כמעט בכל השנה.
הזמן המומלץ להגיע אל פריז
פריז נתונה לאקלים ימי ובשל כך תוכלו למצוא בה מזג אוויר נעים ונוח בעונת הקיץ עם טמפ' של 18 מעלות בממוצע, עם גשם לאורך כל השנה וחורפים מתונים יחסית בהשוואה לבירות אחרות באירופה עם טמפרטורות של 6 מעלות בממוצע. אם חשבתם שהחור באוזון ובעקבותיו אקלים הפכפך המביא עמו שרבים שאירופה לא ידעה כדוגמתם קודם לכן, מדידות קודמות מלמדות שהטמפ' הגבוהה ביותר שנמדדה בפריז עמדה על 40.4 מעלות צלזיוס דווקא בשנת 1947.
פריז מדורגת במקום ה – 9 במדד הערים היקרות בעולם, סיבה מספיק טובה כדי לתכנן היטב את הטיול אליה מראש. עם 210 מוזיאונים מהחשובים בעולם, תוכלו למצוא את אלו המתאימים יותר לכיסכם כמו גם הפארקים רחבי הידיים הפרוסים ברחבי העיר ומהווים ריאות ירוקות עבור התושבים הסובלים מצפיפות אוכלוסין רבה ועבור התיירים שיכולים למצוא בהם אתנחתא נעימה בשעות הצהריים.
טיפים לנסיעה לפריז
·         אלטרנטיבה לבתי המלון הגדולים בפריז הן דירות להשכרה לתקופה קצרה. קחו בחשבון שמרבית הדירות בפריז אינן עולות על שני חדרים.
·         במקום לשלם על חבילת תקשורת יקרה, מומלץ לרכוש כרטיס sim  מקומי הניתן לרכישה כמעט בכל חנות מכולת, עיתונים או סלולאר. עלותו 5 אירו ואח"כ יש להטעינו בכסף. במרבית הגנים והפארקים של פריז יש Wi-Fi  חינם. שימו לב לשלט המופיע בכניסה אליהם המורה לכם כיצד להתחבר.
·         המטרו היא הדרך הנוחה והזולה ביותר להגיע ממקום למקום לפריז. ניתן לרכוש כרטיס "חופשי יומי" המקנה נסיעה בלתי מוגבלת במטרו ובאוטובוסים וכן תקף לרכבת הפרברים באזורים 1 ו – 2. הכרטיס תקף לכל אמצעי התחבורה, כולל החשמליות, בתנאי שנרכש בתחת המטרו.